Karadeniz Pet

Yavru Kuşu Yumurtadan Çıktığı İlk Günden İtibaren Elle Besleme(Semih Görcüer)

Merhaba,

gercekten güzel bir calisma yapmisin,tebrik ederim. Bazen üretimde SIKINTILAR oluyor. Genelikle son yumurtadan cikan yavrulari Anneleri beslemiyor(ilk cikanlar büyük oldugu icin ezilme durumu veyahut annenin ic güdünden kaynaklanan bir sebeb),bende kaderlerine terk etmek istemiyorum.

Teknik bilgim fazla olmadigi icin, ayni bir küvez sanirim yapamam. Bu durumda kücük yavrulari sicak tutmak icin klasik kulucka makineleride ayni isi görürmü sence??? Yok görmez der isen ozaman ayni senin gibi termostatli bir küvez nasil yapabilirim?

tesekkürler

Çok güzel bir çalışma ve yararlı bir konu.
Çok teşekkür ederim.
Konunuzu sabitliyorum.

Üretici olmadığım halde tamamını ilgiyle okudum. Emeğinize sağlık, çok faydalı bilgiler sunmuşsunuz.

şimdi anlıyorum yolda belde bulduğum kuşlar beslememe rağmen neden ölüyor hayvanlar 20 derece ve altı olan yiyecekleri sindiremiyor.ayrıca kuytu loş nemli sıcak bir yerde durmaları lazım.

Sormak istedigim bir konus var yardimlarinizi bekliyorum. 8 yumurtali kusum yumurtalarini reddetti. Bende ampulle isitma yapiyorum. Bugun 4. Gun. 2 yumurtada canlilik belirtisi var. Bu konuyu okudum ama fan ya da adaptor gibi seyleri nerden bulacagimi bilmiyorum bulsam da suanlik cok ani gelistigi icin durumum yok. Akvaryumlarda kullanilan motor dediginizi nasil kullandiniz. Ve sizce akvaryumlarda ki isitici yararli olur mu. Ampul yerine o isiticiyi kullansam? Ve beslediginiz internet sitelerinde bulunan mamalarin guvenilir sitelerinin linkini atar misiniz

Guzel calisma olmus tesekkur ederim. Ayni konu bizim basimizda var. Anne yavrunun tekini olduresiye dovmus gagasini kirmis. Elle besleme yaptim bir gun dayandi geriye kalan 4 yavruyu da beslrmedi simdi ben beslemeye calisiyorum. Kafes tabaninda dal dari ve koftelik ince bulgur var. Kursak da yem var ama en azindan gunde bir kez ben mudahale edeyim diyorum massallah en kucuk yavrumun bile kursaginda yem var. Ben de suna sahit oldum. En buyuk yavru bugun 30 gunluk oldu su icerken gordum ama yem yedigine sahit olmadim. Ama kucuk yavrulari besledigini de gordum. Sanirim kardeslerine annelik yapiyor. Siringanin ucundaki plastigi nerden aldiginizi ogrene bilir miyim

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam sibob lastigi demissiniz nerden bulacagiz onu

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri