Karadeniz Pet

Yavrum yem kusuyor

Fatih Sultan Mehmet

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba. 32 günlük yavrularımdan bitanesi aynı erkeklerin dişiye kur yapması gibi kafasını sallayıp yem kusuyor. Bunu elimizde de yapıyor yerdeyken de yapıyor. Yemler kuru, herhangi bir salya veya sıvı ile gelmiyor. Yanına kardeşini koyunca kardeşine verdi birkaç defa. Henüz tam olarak yem kırmayı öğrenemediler ama bu kusmanın sebebi nedir sizce?

Eğer kötü kokulu değilse ve genel hareketleri normalse. Korkulacak birşey yok. O kuş ilerde iyi bir bakıcı olacak.

Ne kadar caliskan bir akilli bidik. [emoji4]

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Koku yok son derece temiz yemler :) Anne babası çok çok bakıcı bir kan, ben de yavrunun erkek olmasına yormuştum bu işi :) Teşekkürler arkadaşlar

Anlaşılan bir sıkıntı görünmüyor ustam, yavruları satsanız bile o yavruyu kendinize ayırın derim. :)

Anlaşılan bir sıkıntı görünmüyor ustam, yavruları satsanız bile o yavruyu kendinize ayırın derim. :)

Teşekkürler cihat bey. Onla aynı gün yumurtadan çıkan ikizi de öyle maşallah sürekli kardeşlerini doyuruyorlar :) Bir de hayırlısıyla yem kırmayı öğrenirlerse honihanemin en baş köşesi onların :) Darısı herkesin başına :)

Teşekkürler cihat bey. Onla aynı gün yumurtadan çıkan ikizi de öyle maşallah sürekli kardeşlerini doyuruyorlar :) Bir de hayırlısıyla yem kırmayı öğrenirlerse honihanemin en baş köşesi onların :) Darısı herkesin başına :)

Ne kadar tatlilarmis ya su yumurcaklarin fotograflarini bekliyoruz o zaman. :)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Hayırlısı olsun ustam adınıza sevindim. :)

Geri