Karadeniz Pet

Yavruyu ne zaman elime alabilirim?

bademvefistik

Meraklı Üye
Merhaba, yavru yumurtadan çıktıktan sonra kaçıncı günde elimde almamda bir sakınca olmaz ve anne zarar vermez?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

biz 3. haftada elimize almaya başladık ama geri koyduğumuzda anne hırpalıyordu biz de fazla elimize almadık ama bu seferde ele alışmadılar bu forumda yine 3haftalıkken eline alanları alıştıranları okudum en azından 3haftalık olana kadar almayın bence mama takviyesi yapmıyorsanız ama yine de forumdaki ustalar daha iyi bilir

biz 3. haftada elimize almaya başladık ama geri koyduğumuzda anne hırpalıyordu biz de fazla elimize almadık ama bu seferde ele alışmadılar bu forumda yine 3haftalıkken eline alanları alıştıranları okudum en azından 3haftalık olana kadar almayın bence mama takviyesi yapmıyorsanız ama yine de forumdaki ustalar daha iyi bilir

Bende alıştırmak amacıyla hep ellemedim ilk grup yavruları ancak bu seriyi alıştırmak istiyorum. Ne zaman ellemek lazım bilemiyorum[emoji17]

yuvadan atlarlar o zaman yavruları ayrı bir kafese alıp elinizden yem verebilirsiniz belki

+

yuvadan atlarlar o zaman yavruları ayrı bir kafese alıp elinizden yem verebilirsiniz belki

Az önce ki cevabımda eksik kelime kullanmışım:( ilk yavru grubunu atlayana kadar ellemedim. Atladıktan sonrada hiç biri alışmadı bana. Hep korktular... suanda 50 günlükler hala çok korkup panik haldr kaçıyorlar asla elime gelmiyorlar

şu ele gelme konusu
Az önce ki cevabımda eksik kelime kullanmışım:( ilk yavru grubunu atlayana kadar ellemedim. Atladıktan sonrada hiç biri alışmadı bana. Hep korktular... suanda 50 günlükler hala çok korkup panik haldr kaçıyorlar asla elime gelmiyorlar

şu ele alma konusunda ben de bilemiyorum 15e yakın kuşumuz oldu içlerinden 1i elime geliyordu aldığım gün elime gelmeye başlamıştı ama ishalden öldü o da..yavruyken mama takviyesi elle besleme falan yapılınca alışıyorlar mı bilmem bizim de yumurtalar var nasip olursa bu sefer bu yöntemlere başvurabilirim annenin yavrulara bakmama durumu da olabiliyor o zaman mecbur şırıngayla elle besleme yapılacak yoksa yavrular ölüyor

Geri