Karadeniz Pet

Yeni bir dışı aldım acaba çiftlesirler mi es tutar mı

Melih Tüccar

Yeni Üye
Kuşuma es aldım da acaba tutar mı hiç opusmuyorlar arada ikisi birlikte baya otuyo, erkeğim grup kovalıyor ama dışı bisey yapmıyor mal gibi duruyor ? :)

Buyrun ;

http://i.hizliresim.com/4LvlXp.jpg

Peki çiftleşirler mı ? benim erkek de baya surtturuyordu sacimiza falan

Güzel çift es olur bunlar bence maşallah

Tabiki gerekir olumlu etkisi olur biran önce takın

Teşekkürler hayırlısı bakalım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:55 --

Erkegim kur yapiyor ama dişi cevap vermiyor, 2 gun önce koydum da, ama arada karsilikli ötüyorlar usta

2e23a135a0dbd62ba9f6958723eb3c98.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:52 -->-> Daha önceki mesaj 07:47 --

Erkegim hep arkada disiye biseyler yapiyo disi de mal gibi duruyo

4a93c670d8382de8d2b88d25d12a51e0.jpg

Hocam ben de erkeğime 2 hafta önce beyaz albino aldım ilk başlarda dediğin gibi tık yok dişide ama bi kaç gün sonra alıştılar 2-3 gündür de çiftleşmeye çalışıyolar ama ikiside acemi düşüyolar :) Yani büyük kavga etmiyolarsa bence dişi zamanla alışır.

Melih bey bu iş sabır işi sabretmeniz gerekir ve onları rahatsız etmemeniz ben kuşları çok beğendim Allah in izniyle yavru alırsınız

eş olmaları uzun süre alabilir, ama sabır edin...
inşallah eş olacaklardır...

cbbfead0b492c17ce7d0415786a93ecc.jpg

Dışının gözü hep dışarıda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:19 -->-> Daha önceki mesaj 09:51 --

Bir gündür şunu keşfettim benim erkek bazen görüyorum da ayağını dişinin üstüne koyuyor ama dişi sadece duruyor

Maşallah çok güzeller.

Hocam benimde kuşlar aynı şekilde inşallah sabırla bekleyerek yavru alacağım ancak aklıma takılan bir soru var.
Ben sabah 8de evden çıkıyorum akşam 6 da gidiyorum ben gidene kadar kuşlar sessiz bir ortamda evde yalnızlar. çifthanede birlikte yaşıyorlar kafeste 3 tane tünek ve zilli salıncak var. Evde akşama kadar yalnız kalmaları sıkıntı olurmu acaba ?

Tamam işte dişi daha da egilecek ve ciftlesme olacak zamanla

Geri