Karadeniz Pet

Yeni erkek yavru muhabbet kusu

garthill3

Yeni Üye
Arkadaslar selamlar bugun yeni tek erkek yavru 1 aylik kus aldim kafesinde salincagi yemi darisi 1 adet daha oyuncagi mevcut tek basina oldugu icin baska bir sey almali miyim yoksa bu kadar yetrrli mi? Birde aldigim yer en 2 3 hafta surekli elinize alin alissin dedi bu onu korkutur mu? Bugun direkt aldim boynumda uyudu kaldi korkuyor gibi degildi ama

Kafesine anca alışır zaten fazla oyuncak almayın ki alışsın yuvasına hatta ilk günlerde kafesinde sadece tünekleri olmalı bence ki oyuncakları tehdit olarak görmesin ama oyuncaklara alistiysa suan cikartmayin tabi
Darıyı ben 2-3 günde bir elimi kafesin içine hafifçe sokarak elimden yedirmiştim hem bana alışsın güvensin diye

Kafesine anca alışır zaten fazla oyuncak almayın ki alışsın yuvasına hatta ilk günlerde kafesinde sadece tünekleri olmalı bence ki oyuncakları tehdit olarak görmesin ama oyuncaklara alistiysa suan cikartmayin tabi
Darıyı ben 2-3 günde bir elimi kafesin içine hafifçe sokarak elimden yedirmiştim hem bana alışsın güvensin diye
vallahi şuan çok şaşkınım ne kafesten çekiniyor ne benden daha ilk günü 2 kere boynumda uyuttum elime alıyorum hiç korkmuyor kafesine direkt alıştı çok canlı gözüküyor bundan öcneki kuşumun alışması 2-3 hafta sürmüştü elimi yavaşça sokuyoum kafese okşuyorum hiç kaçmıyor

çok minik bir yavrucuk size güvenmiş demek ki hemencecik bağ kurmuş zaten çok kücük oldugu zaman ele geliyorlar sevdiriyorlar büyüdükce dokundurtmamaya basliyor keratalar:)

çok minik bir yavrucuk size güvenmiş demek ki hemencecik bağ kurmuş zaten çok kücük oldugu zaman ele geliyorlar sevdiriyorlar büyüdükce dokundurtmamaya basliyor keratalar:)
şuan peki hazır elletiyorken sürekli alıp alıştırmak doğru bir karar mı olur yoksa korkar mı

Geri