Karadeniz Pet

Yeni gelen kuş çok ürkek??

bszcn

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba benim yaklaşık 2 yaşında erkek kuşum var. Bugün amcamlar bize yeni aldıkları 2 aylık kuşu bıraktı. 5 gün falan bizde duracak ama hayvan çok ürkek onlara bile daha alışmadı. Ele falan gelmiyor. Benim kuş da arkadaş pek sevmiyor gelen kuşlara falan saldırıyordu. Kuşum içerde kalmayı da sevmez. Şimdi de küçük kuş kafesten bizimkine ötüyor. Sizce ikisi aynı odada kalsa sorun olur mu yoksa ayırayım mı? Küçük olan çok korkak hemen stres yapıyor. Ağzını falan açmaya başlıyor. Korkuyorum ölür diye.

Bir de kuş onlar evlerinde çıkardığında dahi kendini duvarlara vuruyor. Şimdi bizim ev daha farklı çıkarmasam bir şey olur mu? Onlar çıkarma dediler ama 5 gün içerde kalması çok kötü olur diye düşünüyorum.

Bir de kuş onlar evlerinde çıkardığında dahi kendini duvarlara vuruyor. Şimdi bizim ev daha farklı çıkarmasam bir şey olur mu? Onlar çıkarma dediler ama 5 gün içerde kalması çok kötü olur diye düşünüyorum.
5 gün uzun bir süre değil. Kalabilir. Çıkarmayın. Duvara çarpmasından iyidir. Aynı odada kalmalarinda sıkıntı yok fakat aynı kafese koymayın.

Geri