Karadeniz Pet

Yeni Jumbo Muhabbet Kuşum - Maşallah Esirgemeyelim

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Selamun Aleyküm arkadaşlar, [MENTION=1090]Harun DURMUŞ[/MENTION] ağabeyimden dün bir kuş almıştım. Kuş sürekli tellerde duruyordu, bende tuttum kafesteki herşeyi yüksek yere koydum. Böyle hem; yem, su, mama, kum, kalsiyum ihtiyaçlarını vs. tüketebiliyor rahatlıkla, inşAllah beğenirsiniz. Bir maşAllah'ı esirgemeyelim arkadaşlar lütfen.

ElODRB.jpg

jJq6WD.jpg

Maşallah Hocam :) bende yeni aldım sizin gibi..

resimden seçemiyorum ama yavru mu kuşunuz, kaç aylık? aynen böyle mavi bir erkek lazım bana da 1 yaşına yeni girmiş..

Maşallah. Güle güle büyütün

resimden seçemiyorum ama yavru mu kuşunuz, kaç aylık? aynen böyle mavi bir erkek lazım bana da 1 yaşına yeni girmiş..

Merhabalar evet henüz yavru bir muhabbet kuşu, dilerseniz bi [MENTION=1090]Harun DURMUŞ[/MENTION] 'a Profil Mesajı atın size yardımcı olacaktır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:16 -->-> Daha önceki mesaj 19:15 --

Maşallah. Güle güle büyütün

Allah razı olsun, sağ olun var olun teşekkür ederim. Darısı herkesin muhabbet kuşuna ve alacak olanlara..

İstanbul'da olmam dezavantaj.. Harun beyin kuşlarını beğenerek takip ediyoruz.. Bu arada unutmuşum, yeni kuşunuza maşallah.. :)

İstanbul'da olmam dezavantaj.. Harun beyin kuşlarını beğenerek takip ediyoruz.. Bu arada unutmuşum, yeni kuşunuza maşallah.. :)

Çok teşekkür ederim, sağ olun Allah razı olsun. İstanbul'da üretici çok kişi var, takip ediyorsanız mutlaka görürsünüz. Ama tabii İstanbul'da bir yerden diğer bir yere gitmek 5-6 saat sürüyor :)

Çok teşekkür ederim, sağ olun Allah razı olsun. İstanbul'da üretici çok kişi var, takip ediyorsanız mutlaka görürsünüz. Ama tabii İstanbul'da bir yerden diğer bir yere gitmek 5-6 saat sürüyor :)

aynen :) diğer yakaya gidip kuş bakmaya üşeniyorum trafikten :) bana yakın murat abi ve levent abi var.. :)

aynen :) diğer yakaya gidip kuş bakmaya üşeniyorum trafikten :) bana yakın murat abi ve levent abi var.. :)

Bir bakın derim iyi üreticilerdir onlarda, kuşlarını göz ile görmedim ama iyi kuşları vardı resimlerde. Kayseri'den alma durumunuz olsa dediğim gibi Harun ağabeyden alın derdim :)

sağolsun murat abi bi çift jumbo ayarladı bana.. aceleci davranmak istemiyorum, 2 erkek ihtiyacım var.. 2 dişi boşta kaldı.

Maşallah hayırlı uğurlu olsun o ziyaretten sonra içinde birşeyler kalmış içinde :)

İnşallah bizimde bir jumbo kuşumuz olur.maşallah güzel kuş

Maşallah

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

hayırlı olsun maşallah kuşunuza :)

Maşallah çok güzel bir jumbo

Güzel bir bakımla dahada estetik bir görüntüye kavuşacagına inanıyorum.

Fakat biraz daha vasıflı bir kuşu tercih edebilirdin tabiki.

sağolsun murat abi bi çift jumbo ayarladı bana.. aceleci davranmak istemiyorum, 2 erkek ihtiyacım var.. 2 dişi boşta kaldı.

En güzeli aceleye gerek yok, inşAllah bol yavru alırsınız.

Maşallah hayırlı uğurlu olsun o ziyaretten sonra içinde birşeyler kalmış içinde :)

Daha öncede ziyaret etmiştim Harun ağabeyimi sağ olsun çok kral adam :) Ama dediğin gibi sende haklısın kuşları görünce dayanamıyorum :)

İnşallah bizimde bir jumbo kuşumuz olur.maşallah güzel kuş

Allah razı olsun, inşAllah sizinde olur çok isterim. Hatta inanın gönülden isterim, teşekkür ediyorum.

Maşallah

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Sağ olun hocam Allah razı olsun.

Maşallah çok güzel, hayırlı olsun.

Allah razı olsun çok teşekkür ederim.

hayırlı olsun maşallah kuşunuza :)

Allah razı olsun en iyileri sizin olsun, çok sağ olun var olun.

Maşallah çok güzel bir jumbo

Güzel bir bakımla dahada estetik bir görüntüye kavuşacagına inanıyorum.

Fakat biraz daha vasıflı bir kuşu tercih edebilirdin tabiki.

Teşekkür ederim Allah razı olsun, kuş henüz yavru fakat ben Show jumbo besleme taraftarı değilim açıkcası yani evde tek show jumbo bende genelde durmuyor da :) Kuş güzel maşAllah ilerleyen zamanlarda Allah nasip ederse video falan çekerim, yüklerim :)

Tevfikciğim Sana Kuş verdik kardeşim de Zaten benim satışımın %80 i İstanbul. Ben Kayseri içi çok nadir kişilere kuş veriyorum. İstanbula çok kuş gönderdim.

Geri