Karadeniz Pet

yeni kuşum hakkında bilgi lüfen

• Konbuyu başlatan oğuzcoşkun
  • Başlangıç tarihi
maşallah yavru ve erkek...

Fakat kuyruk konusunda kuyruk çıkmıştır başına bişi gelmiştir diye düşünüyorum..

Uzman değilim diğer arkadaşlar yorum yapacaklardır

kaan bey teşekkür ederim ilginiz için bende sizin gibi düşünüyorum kuyruk bir olay atlatmış olabilir ama dediğiniz gibi uzman arkadaşlar net bir bilgi verebilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:00 -->-> Daha önceki mesaj 12:56 --

http://i.hizliresim.com/EQv87q.jpg bu resim de kuyruk olmadığı daha net görülüyor

Kus 2 aylik civari oldugundan simdiye kadar cikmasi gerekirdi.

sayın kordon teşekkür ederim bilgileriniz için sanırım tüyleri yolunsa bile tekrar çıkma ihtimali var herhalde değilmi birde ısırmaya çok eğilimli

dökülmüş tüy veya yolunmuş tüy yeniden çıkar. sorun olmaz sadece tüyü kırılmış olmasın. kırılmış tüy uzamaz, döküldükten sonra yenisi uzar. Isırma konusunda kuşunuz daha yavru, bu zamana kadar ilgi görmediği için korktuğundan ısırır. Ancak zamanla size alıştıkça bu huyunu bırakacaktır. Bol bol ilgi göstermelisiniz ve bu sürede sabırlı olmalısınız.

sayın hambat şimdi tekrar baktım gördüğüm kadarı ile kırık tüy yok umuyorum ki tekrar çıkar tüyleri ısırma konusun da verdiğiniz bilgi içinde teşekkür ederim

Ok. kırık tüy yoksa yenisinin uzadığını önümüzdeki günlerde görürsünüz.

Geri