Karadeniz Pet

yeni muhabbet kuşu aldım

Eceemr

Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar ilk defa yeni bir muhabbet kuşu aldım neler onerirsiniz. Ne yapmalıyım

Merhaba hemen plastik tunekleri kaldirip tahta tunek koyun ayak sagligi acisindan (bahcede ki dallardan kesip dezenfekte edip kullanabilirsiniz ) kalamar kemigi gaga tasi vs unutmayin yemi suyu ve ilgisi hic eksik olmasin bir de kafesi 15 gunde bir her bir parcasini kafesin kendisi de dahil dezenfekte edin(bir kac damla camasir suyu elma sirkesi yeterli ) lutfen boylece parazit ve hastaliiklardan korunursunuz ve not :elma sirkesi en yakin dostunuz olur bir yerden sonra suyuna banyosuna kafes temizline birebir (herbirine bir kac damla ):):)not: kafesin ve kisun resimlerini atarsaniz burada cinsiyeti ve eksiklerini ustalar soylerler

hoşgeldiniz öncelikle hayırlı olsun resmini gömek isteriz miniğin klasik olarak hergün su değişimi yem üfleme haftada 2 kere vitaminli su sevgi ilgi bukadar :D

CevabınızPipet, post: 535476, member: 19769"]Merhaba hemen plastik tunekleri kaldirip tahta tunek koyun ayak sagligi acisindan (bahcede ki dallardan kesip dezenfekte edip kullanabilirsiniz ) kalamar kemigi gaga tasi vs unutmayin yemi suyu ve ilgisi hic eksik olmasin bir de kafesi 15 gunde bir her bir parcasini kafesin kendisi de dahil dezenfekte edin(bir kac damla camasir suyu elma sirkesi yeterli ) lutfen boylece parazit ve hastaliiklardan korunursunuz ve not :elma sirkesi en yakin dostunuz olur bir yerden sonra suyuna banyosuna kafes temizline birebir (herbirine bir kac damla ):):)[/QUOTE]
Cevsbınız için teşekkürler. Konuşturabilmek için özel bir şeyler önerirmisiniz

Valla o konuda yardimci olamayacagim cunku bizmki 8 aylik oldu fazla rahat biraktim hic ugrasmadim konussun diye ama bildigim kadariyla soyleyeceginiz kelimeyi yakininda durup sakin bir ses tonuyla ve israrla soylerseniz muhtemelen konusur, kuşunuz kac aylik

Bence tam kivaminda simdiden baslayin hangi kelimeyi soyletecekseniz baslayin derim ben