Karadeniz Pet

Yeni Röhnfried kafes kuşları için ürünleri sonunda geldi

Grpet ürünleri

Yeni Üye
Röhnfried markasının kalitesi herkezce biliniyor ne yazıkkı bu markanin ürünleri genelde güvercin icin yapılmıştı fakat yeni kafes kusları icinde toplam 10 ürün geliştirdi ve piyasaya cıkardı ilkemize sadece 5-6 tanesi gelicek en cok kullanılan ürünleri malesef biraz cep yakıyor
Multifit 100ml (gervit - w yerine)
intestifit 125 gr (entrobac yerine )
probibath 100 ml - Yeni bir ürün probiyotikli banyo suyu
Aminofit 100 ml (bt amin forte yerine )
Ferti Plus 100 ml (taubenfit e50 yerine )

Ekli dosyalar

• 11656_Intestifit-scaled.jpeg
    11656_Intestifit-scaled.jpeg
    311 KB · Görüntüleme: 39
  • 11658-multifit-gesamt.jpg
    11658-multifit-gesamt.jpg
    133.4 KB · Görüntüleme: 38
  • 11653-aminofit-gesamt.jpg
    11653-aminofit-gesamt.jpg
    131.1 KB · Görüntüleme: 38
Güvercin için üretilen ürünlerin diğer kuş türlerinde kullanılmasında hiç bir sakınca yoktur. Vücut sistemleri aynı olan ve aynı soydan gelen canlılar. Tabii ki yeni ürünler geliştirmeleri iyi olmuş. Elimizde olan Röhnfried ürünleri bittiği zaman yeni ürünlere geçiş yaparız. :)

Güvercin için üretilen ürünlerin diğer kuş türlerinde kullanılmasında hiç bir sakınca yoktur. Vücut sistemleri aynı olan ve aynı soydan gelen canlılar. Tabii ki yeni ürünler geliştirmeleri iyi olmuş. Elimizde olan Röhnfried ürünleri bittiği zaman yeni ürünlere geçiş yaparız. :)
elbette sakınca yok sadece ölüclendirmeler karısıyordu ama son gelen ürünlerinde kullanımlari nerdeyse eskileri gibi
sadece fark örnek bt amin bölünmüs ürün 35 tl 100 ml i ama kafes kusları icin olan ürün 100 tl

elbette sakınca yok sadece ölüclendirmeler karısıyordu ama son gelen ürünlerinde kullanımlari nerdeyse eskileri gibi
sadece fark örnek bt amin bölünmüs ürün 35 tl 100 ml i ama kafes kusları icin olan ürün 100 tl
Hocam yeni ürünler hali hazırda kafes kuşlarına yönelik olduğu için herhalde gramaj olarak diğerlerine göre daha az orijinal şişesinde ama fiyatları biraz yüksek. Peki içerik olarak ne fark vardır? Sadece fiyat farkı mı?

Bu arada, imza kısmında yazan siteniz aslında orada doğru yazıyor ama oraya tıklayınca www.grpeturunler.com sitesine yönlendiriyor, sonunda i olmuyor ve site açılmıyor.

Bt amin forte alacaktım fakat aminofit'i merak ettim ve aldım, benimki tüylerinin rengini degistirmeye basladı bakalım sonuç nasil olacak, bt amin forte nin yerini tutabilecek mi ama röhnfried kalitesiz ürün üretmez güvenmesem almazdım, en güzeli de muhabbet kuşu sulukları genelde 100ml olduğu için 1.5ml koyulması gerektiğini belirtilmiş.