Karadeniz Pet

Yeni Yavru Kuşum 4 saattir yem yemio

nurxs.a35

Yeni Üye
2 buçuk aylik dişiye 4 haftalik erkek aldik dişi ondan ilgi bekliio erkege o yanaşıyor ama erkeken tis yok bide hic yem yemedi geldiginden beri yardimci olun ona nasil yem verebiliriz ?? Bildigin erkek şokta hiç tepki vermiyo ne yapmaliyim ???

Anlayamadim 4 saat once bide şunu soyliyim agzini acip duruyo sanki annesinden mama bekliyomus gibi

Kıyamam ya eğer yem kırmadan aldıysanız çok üzülürüm. Kolay kırılacak yem alın mesela aspur. Hazır kuş mamasını tabana serin ayrıca içine kanarya yemi de katabilirsiniz.(kolay yenilen)

Şırıngayla mama verme de mümkün bunu araştırın. Üzüldüm şu an ama bugün bir şeyler yesin zavallı. Biraz daha büyük kuş alsaydınız keşke.

Kıyamam ya eğer yem kırmadan aldıysanız çok üzülürüm. Kolay kırılacak yem alın mesela aspur. Hazır kuş mamasını tabana serin ayrıca içine kanarya yemi de katabilirsiniz.(kolay yenilen)
Ay abi bebiş bu daha avcumuza koyduk yem bebekler gibi masum masum yiyor

Cok acıkmış ya bizim 3 yasinda erkehimiz vardi esinden ayrilinca 3 gun boyunca kendisine aci cektirip ne yem yedi ne su icti dun rahmetli oldu ;(

Ya sey disimiz ondan ilgi beklio onada uzuluyorum uzuluo o da ne yapilmasi lazim?

Insallah saolun ilginiz icin :)
Şimdi yavru kuşlar birbirine yem kusabilir normalde erkek olan kuşunuz büyük olan yavrudan ilgi bekler birde o yavruya dikkat edin dal darı alin ona avcınızda yedirin

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sey ona avucumuzdan yrm verdik bebekler gibi cilgincasina yedi

Ama gece ne yapicagiz acikmaz mi biz o an uyuşmuş olacagiz ??

Geri