Karadeniz Pet

Yeni Yem e Geçmeyi Düşünüyorum Önerileriniz nedir

Kutulu halinden kastınız nedir poşetli hali bulamadımbea
Baktım onada beaks satan fazla satıcı yok ucuza satanlarında şuan elinde yok heralde baktım sitelerde yok. Şimdilik attığım ürünü alabilirsin. KUZELA diye bi satıcı var beaks i o satıyor hem ucuz hemde taze gönderiyor. Bir dahakine onu alırsın.

Bilmiyorum almışken kalitelisini alıyorum diyorum
Benelux petmarketburada.com üzerinden satılıyor. 17.5 ₺ ama kargosu 15 ₺ zaten. 150 ₺ üzeri ücretsiz oluyor. Ben Beaks Deluxe kullanıyorum, yakınımda toptancı bir hayvan dükkanı var, oradan alıyorum. İçinde ki Aspir sayısı haricinde oldukça güzel bir yem. En kaliteli yem kendi karışımınızdır ama. Taze tohumlarla kendi karışımlarını yapan üretici tanıdığınız varsa onlardan alabilirsiniz.

Benelux petmarketburada.com üzerinden satılıyor. 17.5 ₺ ama kargosu 15 ₺ zaten. 150 ₺ üzeri ücretsiz oluyor. Ben Beaks Deluxe kullanıyorum, yakınımda toptancı bir hayvan dükkanı var, oradan alıyorum. İçinde ki Aspir sayısı haricinde oldukça güzel bir yem. En kaliteli yem kendi karışımınızdır ama. Taze tohumlarla kendi karışımlarını yapan üretici tanıdığınız varsa onlardan alabilirsiniz.
Aspir katamam malesef ayrı ayrı uğraşmak istemiyorum garden mix platin pembe şerit almayı düşünüyorum

Aspir katamam malesef ayrı ayrı uğraşmak istemiyorum garden mix platin pembe şerit almayı düşünüyorum
Aspir yem içine katılan bir tohum değil zaten. Kapalı paketlerin içine ağırlık olsun diye koyarlar, Muhabbet kuşları kıramaz ama. O yüzden ayıklamakla uğraşırsınız. Garden Mix alabilirsiniz, onun da içinde aspir bulunuyor aynı şekilde. Ayıklamazsanız da kuşlar yemiyor içinde birikiyor zaten ama, zararlı değil yoksa.

Geri