Karadeniz Pet

Yeşil mercimekli yem

RockyveCharlotte

Paylaşımcı Üye
Herkese merhaba,

Kullanmış olduğum kapalı paket versele laga yemin içinden çekirdekleri toplarken, yeşil mercimek de buldum. Bu üründe normal bi durum mu yoksa ben mi çok şanslıyım 😂 Belçikada kuşları yeşil mercikmelemi besliyorlar ? Tüm paket içeriğine bakmadım 1 adet numune olarak çıktı. Balkiyatların yada kuru yemiş paketlerinin içinden farklı bir şey çıkması doğal da, kuş yemi- yeşil mercimek ne alaka onu anlamadım.

Kapalı paket satılan yemlerde bi garip içerikler bir alınan diğerini tutmuyor bendeki versele lagadada yulaf fazla gibi birde aspir tohumu varki daha yiyen muhabbete denk gelmedim bir dahakine garden mix kırmızı şeritli deniyeceğim

Kapalı paket satılan yemlerde bi garip içerikler bir alınan diğerini tutmuyor bendeki versele lagadada yulaf fazla gibi birde aspir tohumu varki daha yiyen muhabbete denk gelmedim bir dahakine garden mix kırmızı şeritli deniyeceğim
Garden mix de kullandım onda da aspir tohumu çok fazla. Versele laga ona göre bi tık daha iyi sarı ve kızıl darı oranı fazla birde aspir tohumu daha az.

Geri