Karadeniz Pet

Yeşil olan kuşu verdim bunu aldım nasıl ?

arada mesafe olmasa takılsınlar 1 kulucka diyecem ama :)

Mesafe olmasa verirdim aynı yerde olsak , zaten benm yeni dişinin beklemesi lazım 3 - 4 ay en az . Çok kızışkın benm erkek aşırı derece oyuncağa bile çıkıyor kafa sallıyor, şuanda bu yeni kuşada çıkmaya çalışıyor , yeni kuş gagalıyor çıkamıyor.

araştırmalara başladım yavaş yavaş.. 2 erkek lazım bu aralar bana :)

boşta 2 dişi var suan.. 1 ciftin erkegi pısırık cıktı :D dişi erkege kusuyor, erkegi kasıyor.. erkek kılını kıpırdatmıyor :)

boşta 2 dişi var suan.. 1 ciftin erkegi pısırık cıktı :D dişi erkege kusuyor, erkegi kasıyor.. erkek kılını kıpırdatmıyor :)

Senin erkekler iş yapmaz o zaman :D Sağlam bul bi tane kızışmış artık madem ki dişi o kadar istekli. İnşallah bulursun.

Ben şimdi Albinolara merak sardım çifthane alacağım bu hafta albinolarıda almayı düşünüyorum fakat bunların cinsleri cok zor anlaşılıyormuş.

Anlarsın ya o kadar sıkıntı olmaz :) temiz bir üreticiden aldıgın sürece hiç problem olmaz..

Anlarsın ya o kadar sıkıntı olmaz :) temiz bir üreticiden aldıgın sürece hiç problem olmaz..

Ahh ahh üretici olsa keşke benm olduğum yerde . Vardır da biz duymamışızdır , üreticiden çok petshop dolu arkadaş var o da üretiyor fakat 12 tane kuşu var toplamda . Jumbosu albinosu var ama onları vermez kendisi üretiyor. Yavruları şuanda yok sanırsam onların varsada ondan alırız.

izmir yakındır ordan 3-4 saat birsey.. atla otobüse git sec begen al :)

Hayırlısı o zaman :) senin erkeği paketle gönder bana :D

maşallah :)

Geri