Karadeniz Pet

Yetişkin kuşun yanına yavru erkek

Ahmetgenç0606

Yeni Üye
Öncelikle merhabalar. Ankaradan yazıyorum ismim ahmet. 6-7 aylık yetişkin bir erkek muhabbet kuşum var. Şu an arkadaşıma hediye olarak yavru bir muhabbet kuşu aldım. Yem kırmayı yeni öğrendiğini söyledi sahibi. Yuvadan düşmüştü yani tüyleri tamamlanmış bir şekilde gayet sağlıklı görünüyor. Evdeki kuşumla tanıştırmamın bu süreci hızlandıracağını düşünüyorum ancak bazı çekingelerim var. Şöyleki benim yetişkin kuşum açısından bu tanışma sakıncalı mı? Yavru kuşum açısından sakıncalı mı yoksa eve alışması açısından güzel olur mu? Teşekkürler .

benimde aynı şekilde kuşlarım var 1.5 yaşında dişim var 6 aylık erkek var dişi erkeği dövüyor bence ikisininde aynı yaşta bir kuş olması daha fakat eve götürün bi deneyin olmassa çifthane kafes yapın

Yaşları yakın olursa daha iyi olur sanırım :) yavrunun cinsiyeti nedir

İkisi de erkek. Çift olsunlar diye almadım arkadaşlar birkaç güne gidecek yeni olan. Bu birkaç günde birlikte olmaları nasıl olur sizce ?

İkisi de erkek. Çift olsunlar diye almadım arkadaşlar birkaç güne gidecek yeni olan. Bu birkaç günde birlikte olmaları nasıl olur sizce ?
Bence hiç yanyana koymayın. Birkaç güne tam birbirlerine alisacaklar sonra yine yalnız kalacaklar buda onları strese sokabilir. Kusunuzun tavırları değişebilir sonrasinda

Geri