Karadeniz Pet

Yine Entresan renkler

yine sizinkiler iyi benim çift 4 seferdir full yeşil aynı desen ayrıca nedense hepsi dişi çıktı dişi sarı yüz rainbow benzeri erkek sarı yüz yeşil gövde yavrular neden böyle çıkıyor anlamadım

Maşallah ya Şöyle Renkte Yavru Veren Bir Çiftimiz Olmadı Bu Renkte Kus Beslemekte Nasip Olmadı Piyasada Cok Yok Bu Renklerden Tekrar Maşallah diyelim

Maşallah ya Şöyle Renkte Yavru Veren Bir Çiftimiz Olmadı Bu Renkte Kus Beslemekte Nasip Olmadı Piyasada Cok Yok Bu Renklerden Tekrar Maşallah diyelim

sağolun darısı başınıza :) benim ki biraz şans biraz doğru eşleme. ama tabi ki şans factörü geriden gelen genleri bilmediğimden. şükür hiç bir kuluçka aynı renkler gelmiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:45 -->-> Daha önceki mesaj 19:44 --

yine sizinkiler iyi benim çift 4 seferdir full yeşil aynı desen ayrıca nedense hepsi dişi çıktı dişi sarı yüz rainbow benzeri erkek sarı yüz yeşil gövde yavrular neden böyle çıkıyor anlamadım

sağolun.....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:45 -->-> Daha önceki mesaj 19:45 --

Maşallah sıradışı

sağol cihan usta. ilk fotoda ki özellikle çok entresan bir kuş.

Anne babalarinda fotolarini atarmisiniz? Merak ettim