Karadeniz Pet

Yine Mi Mantar ?

Umut SON

Meraklı Üye
Kuşum yaklaşık 2 aydır ishal, ishal ile büyük mücadele veriyorum internet üzerinden ilaçlar getitirdim veterinere götürdüm ama yok geçmiyor ve şimdi burnunda mantar çıktı galiba artık bir çözüm yolu bulmak istyorum yardımlarınızı beklıyorum.

Ceresi hep öylemiydi acaba umut bey.bana biraz tuhaf geldide sonradanmı oldu.son resimde cerenin kenarında mantar var gibi ayaklarda bi sıkıntı yok mantar olarak.
tecrübeli ustalar cevap verecektir.

Çeresi böyle deildi koyu mavi kızmış bi şekilde sanki maviler siliniyor.böyle bir ishal yok ya suluktan içerken resmen geri çıkartyo 1 gün kafesn tababnını temızlemeym bardak dolusu su çıkıyor.

Kanarya yemi verin aşırı ishal bi kuşuma sadece kanarya yemi vermiştim kesmisti ben gagasinda bir sorun göremedim

Cerenin bitiminde sanki mantar var gibi geldi banada fotoyu yaklastirinca tuylerin altini kontrol ederseniz iyi olur cerede ufak bir renk degisimi gorunuyor sanki pembeye donuyor gibi belki hastaliktandir renk dönüşümü

gecmis olsun ishali icin denemissinizdir muhtemelen ama ben bildiklerimi soyliyim yine. sicak tutun, aspur verin, turk kahvesi, haslanmis pirinc, pirinc suyu verin. sebze, vitamin vermeyin. ilaclar konusunu bilmiyorum ama bi ilaci bikac gun kullanip birakmayin. tedavi suresini tamamlayin. burnunun yanlarinda bana mantar varmis gibi geldi. isterseniz surun mantar kremi onlem almis olun. kusun burnu cok degisik geldi bana. bi sitede erkek kusun burun rengi maviden baska renge donuyorsa testislerinde disilere ozgu hormon salgilayan tumorler olabilir diyodu. orda daha kahve tonlarina doner diyodu ama oyle bisey olabilir belki. imkan varsa kuslardan anlayan bi veterinere goturun. ishali de uzun surmus zaten. ciddi bi sikintisi olabilir. gecmis olsun

hepinize teşekkür ederim Ne yapacgımı şaşırdım herşeyi uyguladım ne zaman mantar için travazolu kullansam ishalı daha kötü oluryor ne yapacagımı şaşırdım vallha

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:45 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

Guncellllllll!!!!!