Karadeniz Pet

Yorucu bir yolculuk sonrası elime ulaşan yeni çiftim

Muhammet BAYDEMİR

Meraklı Üye
Merhabalar,

3 saatlik yorucu bir araç yolculuğu sonrasında elime ulaşan yeni çiftin yaşları ve ırkları hakkında bilgi verirseniz memnun olurum.

Hediye eden arkadaşım kuluçka için dinlendirdiği daha önce 2 kez yavru aldığını belirtti. Yuvalık taktım bekliyorum :) cevaplar için şimdiden teşekkürler.

qML6WR.jpg

9oyMd5.jpg

g8adW5.jpg

7gz9NY.jpg

Pk98r5.jpg

Son düzenleme:
Maşallah mavi olan dişi sanırım. Çek ama ingiliz kırması gibi kafasını benzettim. Sarı olan hakkında fikrim yok :) yaşlarına gelince tahminimde 1 yaş civarındalar. Güle güle besleyin bol yavrular

Masallah iki saat yolculuga ragmen dinc duruyolar renkleride güzelmiş yalniz o krakeri yere koyma asarsan daha iyi pislik bulasir bide niye cok suluk var öyle sanirim hepsine bi ilac koydun galiba

Masallah iki saat yolculuga ragmen dinc duruyolar renkleride güzelmiş yalniz o krakeri yere koyma asarsan daha iyi pislik bulasir bide niye cok suluk var öyle sanirim hepsine bi ilac koydun galiba

Yorum için teşekkürler. Ufak olanlardan bahsediyorsanız 3 adet bitişik olanlar sırasıyla Grit, Kömür ve kuş kumu var ayrı ayrı. Normal büyük suluk iki adet var birinde normal su, diğerinde vitamin takviyesi var. Krakeri kaldırdım kafesten fotoğraf çekerken vardı.

Suyla vitamini ayri koyma kardesim icmezler haftada 1 gun vitaminli su koyarsan daha iyi olur

Geri