Karadeniz Pet

Yumurta dönmesi olan kuşu yumurtlama

cengiz

Emektar Üye
IMG_3583.JPG
IMG_3581.JPG
bir kuşumda yumurta dönmesi olduğunu fark ettim çok halsizleşmişti müdahale gerekiyordu. Yine kantaron yağı yardımıyla müdahale başarılı bir şekilde sonuçlandı çok şükür.

Yavruma çok uzuldum Cengiz bey.. Gelmiş geçmiş olsun.. İyi şimdi dişi dimi? Çok zor bir şey.. İyiki sizin gibi bir bakıcısı var.

IMG_3587.JPG
Çok şükür iyi şimdi eğer müdahale etmesem ölebilirdi b vitamini takviyesinde bulundum tüyede girmiş erkeklerde bakıyor şimdi erkekler benden daha iyi bakıcı

Maşallah cidden erkekler kızınıza iyi bakıyorlar.. hep öyle oluyor genelde. Uysal ve iyi bakıcı erkekler. Baksınlar tabi o güzel kıza.. İnş birdaha böyle birşey yaşamazsınız... Resim için tşkkur ederim. Görünce içi rahatlıyor insanın.. Bakım iyi :)

Gecmis olsun oncelikle. Ama naail yani iki erkek bir disi mi var bu ilerdde sorun yaratmaz mi

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gecmis olsun oncelikle. Ama naail yani iki erkek bir disi mi var bu ilerdde sorun yaratmaz mi

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler salmada toplam 4 çift var 4 erkek 4 dişi kendi dişisi kuluçkada, onun içinde boş vakitlerinde diğer dişilerle ilgileniyor

Cengiz bey annem bile bayıldı sizin oğlanlara.. Bu kızlar için ne kadar çabalıyorlar.. Maşallah akıllı yakışıklılara... Torunlar doğsun bebişlerinde resimlerini bekleriz..

IMG_3603.JPG
IMG_3605.JPG
IMG_3604.JPG
Cengiz bey annem bile bayıldı sizin oğlanlara.. Bu kızlar için ne kadar çabalıyorlar.. Maşallah akıllı yakışıklılara... Torunlar doğsun bebişlerinde resimlerini bekleriz..
Buda son yavrucak henüz yuvadan atlamadı

Maşallah yaa.. Ne kadar tatlı ve güzel... Cennette yaşıyorsunuz Cengiz bey.. Allah'ım inş bende o günleri görürüm.. Resimdeki yanındaki yakışıklı babası dimi? Teşekkür ederim resimler için..

Geri