Yumurta dönmesi olan kuşu yumurtlama

cengiz

Bilgili Üye
IMG_3583.JPG
IMG_3581.JPG
bir kuşumda yumurta dönmesi olduğunu fark ettim çok halsizleşmişti müdahale gerekiyordu. Yine kantaron yağı yardımıyla müdahale başarılı bir şekilde sonuçlandı çok şükür.
 

Ayşe32

Süper Üye
Yavruma çok uzuldum Cengiz bey.. Gelmiş geçmiş olsun.. İyi şimdi dişi dimi? Çok zor bir şey.. İyiki sizin gibi bir bakıcısı var.
 

cengiz

Bilgili Üye
IMG_3587.JPG
Çok şükür iyi şimdi eğer müdahale etmesem ölebilirdi b vitamini takviyesinde bulundum tüyede girmiş erkeklerde bakıyor şimdi erkekler benden daha iyi bakıcı
 

Ayşe32

Süper Üye
Maşallah cidden erkekler kızınıza iyi bakıyorlar.. hep öyle oluyor genelde. Uysal ve iyi bakıcı erkekler. Baksınlar tabi o güzel kıza.. İnş birdaha böyle birşey yaşamazsınız... Resim için tşkkur ederim. Görünce içi rahatlıyor insanın.. Bakım iyi :)
 

kayraa kirac

Süper Üye
Gecmis olsun oncelikle. Ama naail yani iki erkek bir disi mi var bu ilerdde sorun yaratmaz mi

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Ayşe32

Süper Üye
Cengiz bey annem bile bayıldı sizin oğlanlara.. Bu kızlar için ne kadar çabalıyorlar.. Maşallah akıllı yakışıklılara... Torunlar doğsun bebişlerinde resimlerini bekleriz..
 

Ayşe32

Süper Üye
Maşallah yaa.. Ne kadar tatlı ve güzel... Cennette yaşıyorsunuz Cengiz bey.. Allah'ım inş bende o günleri görürüm.. Resimdeki yanındaki yakışıklı babası dimi? Teşekkür ederim resimler için..
 
Üst