Karadeniz Pet

Yumurta sıkışması

didikabi

Meraklı Üye
Merhabalar akşam üzeri disi muhabbet kusum yumurtlama moduna girdi. Zar anüsden dışarı çıkmış ve yumurtanın ucu gözüküyordu kus ne kadar cabalasada cikartamadi en sonunda bitkin ve yorgun kaldı müdahale etmek zorunda kaldım ve yumurtayi kırmadan cikartabildim fakat disi çok yoruldu anusdeki zar kendini toplayamadi. Suan tunegin üstünde uyukluyor Allahtan erkek olan disiye yem kusarak onu besliyor. Suna ne yapmalıyım ek olarak yapabileceğim birşey varmi

Merhabalar akşam üzeri disi muhabbet kusum yumurtlama moduna girdi. Zar anüsden dışarı çıkmış ve yumurtanın ucu gözüküyordu kus ne kadar cabalasada cikartamadi en sonunda bitkin ve yorgun kaldı müdahale etmek zorunda kaldım ve yumurtayi kırmadan cikartabildim fakat disi çok yoruldu anusdeki zar kendini toplayamadi. Suan tunegin üstünde uyukluyor Allahtan erkek olan disiye yem kusarak onu besliyor. Suna ne yapmalıyım ek olarak yapabileceğim birşey varmi
Gecmis olsun yumurta mamasi yapabilirsiniz yesillik verebilirsiniz kalsiyum onemli yem yemezse elle beslemeniz gerekli

Son düzenleme:
Evet arkadaş haklı diğer gelecek yumurtalar için beslenmesi şart

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beslerim beslemesine fakat anüs kismi hala duzelmemeis kus diskilamada yapamiyor nasil duzeltilebilir bu durum boyle giderse kaybedicem sanirim ustalar bi cevap atarsa.

Beslerim beslemesine fakat anüs kismi hala duzelmemeis kus diskilamada yapamiyor nasil duzeltilebilir bu durum boyle giderse kaybedicem sanirim ustalar bi cevap atarsa.
Zeytin yagi surebilirsiniz malesef bilgim ilac konusunda yok insallah yardim eden arkadasimiz olur

2 gün geçti ve disi uyuklamaya devam ediyor rahim kisminda bi düzelme goremiyorum anus kismi cok kötü gozüküyor uretim haneye gidip sordum rahim içine girerse yaşar sarkık durursa yapacak birşey yok dedi mikrop kapmamasi icin tramisin adlı kremi sürmemi önerdi. vitaminde verdi erkek kus disiyi beslemese bu kadar dayanabilirmiydi bilmiyorum ayirmayada kiyamiyorum biraz daha bekleyeceğim.