Karadeniz Pet

Teoman KARATAS

Yeni Üye
Herkese iyi günler , yaklaşık 3 aydır üzerinde çalıştığım uygulamamı sonunda bitirdim:
Bildiğiniz üzere kuşlar yumurtladıktan sonra 18-21 gün içerisinde yavru yumurtadan çıkıyor, bazı durumlarda (yumurtanın kabuğunun sert olması vs.)yavru kabuğu kıramıyor ve malesef yumurta içinde can veriyor.Zamanında müdahale ile o yavruyu kurtarabiliyoruz.

Bu uygulama sayesinde defter tutmaya gerek kalmadan dijital ortamda daha rahat her zaman elinizin altında takibinizi yapabileceksiniz.

Uygulama Playstore Linki:https://play.google.com/store/apps/details?id=kusapp2.teomanka.com.budgies

Destek olmak isteyenler için Playstore Linki:https://play.google.com/store/apps/details?id=kusapp.teomank.com.budgies

Uygulamada beğendiğiniz veya beğenmediğiniz , istediğiniz bir özellik olursa benimle teoman.karatas59@gmail.com mail adresinden iletişime geçerseniz sevinirim .

Dipnot:Günde 1 kere de reklamlara tıklarsanız beni mutlu edersiniz :)

Ekli dosyayı görüntüle 9632 Ekli dosyayı görüntüle 9633 Ekli dosyayı görüntüle 9634 Ekli dosyayı görüntüle 9635 Ekli dosyayı görüntüle 9636 Ekli dosyayı görüntüle 9637

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170505-142844.png
    Screenshot_20170505-142844.png
    153.7 KB · Görüntüleme: 161
  • Screenshot_20170505-142855.png
    Screenshot_20170505-142855.png
    64.5 KB · Görüntüleme: 154
  • Screenshot_20170505-142859.png
    Screenshot_20170505-142859.png
    60.9 KB · Görüntüleme: 148
  • Screenshot_20170505-143003.png
    Screenshot_20170505-143003.png
    76.9 KB · Görüntüleme: 140
Son düzenleme:
Hocam programı indirdim ama şöyle bir sıkıntı yaşıyorum ayın 8 gelen yumurta var fakat oraya otomatik olarak bugünün tarihini giriyor ve onu düzeltemiyorum

Eline emeğine yüreğine sağlık tebrikler. Teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uygulamayı yapan sizdiniz demek.
Buradan haberdar olmadan evvel kullanmaya başlamış idim.
Elinize sağlık.

Nerden karşınıza çıktı acaba merak ettim , evet benim Teşekkürler :)

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
deftere yazmak güç gelmişti uygulaması var mıdır acaba diye google playde aramıştım bir hafta kadar önce.

Yalnız eklenen yumurtaların listesine göz atarken hangi yumurtanın kaç günlük olduğunu ifade eden bir rakam görsek güzel olur.

deftere yazmak güç gelmişti uygulaması var mıdır acaba diye google playde aramıştım bir hafta kadar önce.

Yalnız eklenen yumurtaların listesine göz atarken hangi yumurtanın kaç günlük olduğunu ifade eden bir rakam görsek güzel olur.
Bunun için birkaç deneme yapacağım eğer becerebilirsem(malum acemiyim daha) burdan bilgilendiricem teşekkürler öneriniz için

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben facebook'tan Ok Ak Olarak paylaşmıştım çok geniş gruplara oradan olabilir. Elinize saglık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam dediğinizi mevcut programda ekleyemedim hırs yaptım :) ve programı baştan tekrardan yazıyorum aynı zamanda kanaryalar için de ekleme yapıyorum bittiğinde güncelleyeceğim konuyu .

Hocam dediğinizi mevcut programda ekleyemedim hırs yaptım :) ve programı baştan tekrardan yazıyorum aynı zamanda kanaryalar için de ekleme yapıyorum bittiğinde güncelleyeceğim konuyu .
kolay gelsin teşekkürler.