Karadeniz Pet

Yumurtaya müdahale edeyim mi

Kral KARAKIR

Meraklı Üye
1. Yumurta çıkmadı 2. Yumurta çıktı 1. Yumurtaya müdahele etmelimiyim 1 de hayat var
98daa7c2abf08fc7feca1a26ecfba064.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kuşunuz su an 1 yumurta icin bir caba sarfetmiyor ona zor gelen birsey yok birakin kalsin belki cikmasi gecikmistir bosa yavru kaybetmeyin eger bozulmussa zaten yakinda anlarsiniz.:) iyi uretimler

Böyle bir durum bizdeki kuşlarda da olmuştu. Ben müdahale etmedim. İçindeki yavru öldü.

Yavru kabuğu kıramıyorsa ölür evet ama eger yumurta olusmamissa beklenilebilir birde yumurtanin bozulmuş olma ihtimali var tabi bu gunde cikmazsa bi yardimci olun bence :)

Yavru kabuğu kıramıyorsa ölür evet ama eger yumurta olusmamissa beklenilebilir birde yumurtanin bozulmuş olma ihtimali var tabi bu gunde cikmazsa bi yardimci olun bence :)

Vallaha eve gidince canlılık belirtisi var mı ışıkla kontrol edeceğim

5 ocak yumurta çıkış tarihi

1. yi kasikla al sen kır

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaşıkla kırmada:D :D cok nazik olmaya çalış kardeş hassas sonuçta:)

Kaşıkla kırmada:D :D cok nazik olmaya çalış kardeş hassas sonuçta:)

Selam şimdi geldim 2 tane birden çıkmış 1 ve 3 numara sıralamada sorun yok sadece resme dikkat edersiniz hayvanın kollarında hava kabarcığı var sanki

Selam şimdi geldim 2 tane birden çıkmış 1 ve 3 numara sıralamada sorun yok sadece resme dikkat edersiniz hayvanın kollarında hava kabarcığı var sanki

a521129bbd0395f2d233a56edf06e141.jpg

Hiç bir fikrim yok bence bu fotografla yeni bir konu açın ve daha iyi bilenlere sorun daha once karsilasmadim çünkü.