Karadeniz Pet

Yuvalıktaki talaş

Kuşları ayırmak gibi bi planım yok alıştılar birbirlerine zaten yeni bi çift almayı düşünüyorum ama yine aynı sorunu yaşarsam korkusu var içimde veyada eş tutmazsalar ?

Birde benim erkek kuş şimdi kesin kısır mı ? Veyada dişide mi sorun ?

Yeni alacağınız çift İnşallah yavru verir. Sorunu sizin anlamanız gerekiyor, youtube üzerinde aratırsanız birçok video bulabilirsiniz. Dişi kuşta şu şekilde olabilir, çiftleşme tamamlanmadan çiftleşmeyi sonlandırıyor olabilir. Her dişi kuşta annelik vasfı yoktur dediğim gibi sorunun hangisinde olduğunu sizin anlamanız gerekiyor.

Ayhan hocanın videolarını izlemenizi öneririm.

Yeni alacağınız çift İnşallah yavru verir. Sorunu sizin anlamanız gerekiyor, youtube üzerinde aratırsanız birçok video bulabilirsiniz. Dişi kuşta şu şekilde olabilir, çiftleşme tamamlanmadan çiftleşmeyi sonlandırıyor olabilir. Her dişi kuşta annelik vasfı yoktur dediğim gibi sorunun hangisinde olduğunu sizin anlamanız gerekiyor.

Ayhan hocanın videolarını izlemenizi öneririm.

Ayhan beye mail atmıştım bu konu hakkında. Bana bekleyin yakınsınız demişti geçen hafta.

Ayhan beye mail atmıştım bu konu hakkında. Bana bekleyin yakınsınız demişti geçen hafta.

Üstat söylüyor ise doğrudur. Siz de biraz sabır gösterin, bu işler aceleye gelmiyor maalesef.

Geri