petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 Aylık erkek Kuş Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mete AYVALI tarafından 31 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Mete AYVALI

Selam Arkadaşlar Fotograflarını atmıştım 1 aylık erkek kuşum parmaga hep geliyor onda sıkıntı yok parmak uzattınmı üstüne biniyor kafesi odamda duruyor öğleleyin okuldan gelince alıyorum salona götürüyorum kafesine gitmek istiyor kafesinden hiç çıkmak istemiyor arife günü almıştım kuşumu kurban bayram öncesi ozamandan beri alışamadımı ya kafesine götürmeyincede ısırıyor ama acıtmıyor hafif daha gagası gelişmedi arada kendi uçuyor çıkarttıgım gibi kafesten kafesine geri gidiyor kafes den 5 cm ayrılmıyor

2. Tevfik AKTUNÇ

Aslında güzel gelişmeler var (olumlu) fakat biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

3. Hüseyin AKTAŞ

Hüseyin AKTAŞ New Member

Beğenileri:
    0
  4. Mete AYVALI

birde ani seslerden ve hareketlerden korkuyor elimi kaldırıyorum yavaşca korkuyo hemen çok korkak elden korkuyo yanına büyük bir şey getir kılı kıpırdamıyor ama ani ses ve ani hareket ödü patlıyo

Sayfayı Paylaş