Karadeniz Pet

1 Aylık Yavru Aldık Sizce Böyle Olması Normalmi ? (SS'li) Neyi var ?

• Konbuyu başlatan Mert SOCOL
  • Başlangıç tarihi
M

Mert SOCOL

Guest
Merhaba 1 Aylık Muhabbet Kuşu Aldık Soğuk Görmedi Eve Getirirken Dün Geldi daha :) Bütün Gün Böyle Duruyor Sizce Bi problemmi var yada yavru olduğu içinmi öyle bide dışkısı düşmüyor gayet iyi dışkılıyor ishali yok çok güzel fakat yapışıyor :D bi yardımcı olsanız
ttfqz.jpg
ttfs2.jpg
ttfsp.jpg
ttft4.jpg

konu hakkında dıyebıleceğim tek şey dışkının düşmemesi iyiye alamet değil

evet dışkının düşmememsini bende kötü diye biliyorum.üşüttüğü zaman böyle oluyor.sizde olmamış olabilir belki alındıgı yer soğuktu.

normal bir dışkı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

alındığı yerde kapı açıktı o yüzden olabilir belki daha ötmeyi bile bilmiyor o kadar küçük bir kuş peki uyuması normalmi

maşallah çok şeker bi kuş benim boncuğumun aynısı. dışkısı katı gibi görünüyor. bende boncuğu ilk aldığımda böyle yavruydu ve dışkısı düşmüyodu. kendim düşürüyodum hatta kimi zaman. bende sorun olmadı. inşallah sizde de olmaz. sadece bu küçüklük dönemi çok daha önemli bakımın iyi yapmanızı tavsiye ediyorum. vitamini, yemi, temiz suyu eksik olmasın.

teşekkür ederim peki sizin kuşunuz böyle kabarık ve uykulumuydu yavru iken ?

senin kuşun kabız olmuş eğer iyileştirmek istiyorsan ağzına şırıngayla elma sirkesi damlat bol bol yeşillik yedir arkasındaki dışkıyı temizleyip anüsüne zeytin yağı sür ama iyileştirmek istemiyorsan git değiştir. ama yavrularda ortam değişikliğinden oluyor böyle şeyler hadi kolay gelsin

Daha Çok Küçük yem kırabiliyor ama yavaş yavaş sonuçta kendini doyuruyor öğrenir :) yavrularda uyku dahamı çoktur ?

geçmiş olsun hocma üzülme.

neden öldü hasta filan mı oldu ?

Çok geçmiş olsun kardeş başın sağolsun yeni bir kuş ile başla ama dikkatli sec kuşu kardesim

Başınız sağolsun üzücü bir durum gerçekten. Tekrar almak isterseniz forumda çok kaliteli üreticilerimiz mevcut sağlıklı bir kuş alabilirsiniz. Bir ilan açarsanız yardımcı olabilirler.

bana biraz hasta gibi geldi gözleri falan kısılmış kıyamam :( vitamin falan koyun suyuna. belki dün aldığınızda rüzgar falan yemiştir.

başınız sağolsun hasta olduğu belliydi zaten :( pet shoptan falan alırken uyumayan kabarık durmayan sürekli hareket halinde bir kuş seçin.

Geri