petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 çift muhabbet kuşum var sürekli kur yapıyolar ama çiftleşmiyolar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Unt0uchables tarafından 6 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Unt0uchables
    Gizli

erkek kuşu 1 yıldan fazla oldu alalı dişi kuşu da alalı 2 ay oldu sürekli erkek ağzından dişiye yem kusuyo ama üstüne çıkmak istediği zaman dişi ısırmaya çalışıyo gagasıyla vuruyo bu durumda benim ne yapmam gerekiyor arkadaşlar KUŞLARIMA MAAAAAŞALLAH :)

birde bu kafesleri birleştirdim ve ince tahta parçalarından yuvalık yaptım bu yaptığım kafes birleşimi çiftleşmek ve yavrulamak için bi sıkıntı verirmi

#1 Unt0uchables, 6 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Kasım 2014
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bu durumda sizin fazla rahatsız etmemeniz ara da yumurta maması vermeniz ve kuşların yuvalığını takmanız gerekiyor. Maşaallah

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Dişi kendisini çiftleşmek icin hazır durumda hissetmediginde bu tarz davranışlar sergiler.. bu durumda yapabileceginiz sey, takviye besinler verip dişinin hazır olmasını saglamaktır..

Sayfayı Paylaş