Karadeniz Pet

1 Hafta arayla

Berrin YASMİN

Emektar Üye
bundan 1 hafta önce dişi kuşum 1 tane yumurta yapmıştı ya salı yada çarşamba günüydü yine 1 tane yumurta yaptı ve yine kafes tabanına 1 hafta arayla kızgınlık yumurtası olur mu.? Çok hafif kanatlar düşük gibi ama emin değilim 2 ci yumurta gelmedi.

Ben pazartesi 2 takım aldım bırının 3 ymurtası vardı dun aksam bı tane daha yapmıs ben acemıyım nasıl iş bu dıger yumurtalar erken cıkıcak cıkarsa tabı arada nerdeyse 1 hafta var yumurtlama donemı boylemı gecıyo

muhabbet kuşları 2 veya 3 gün arayla yumurtlar yumurta adedi 8 adede kadar çıkar buda 1. ve 8. yumurta arası 14 güne kadar çıkıyor ama sanırım hpsini çıkarmıyor sanırım 5 yavruya kadar yolu var ben daha 6 yavru çıkaranı görmedim

muhabbet kuşları 2 veya 3 gün arayla yumurtlar yumurta adedi 8 adede kadar çıkar buda 1. ve 8. yumurta arası 14 güne kadar çıkıyor ama sanırım hpsini çıkarmıyor sanırım 5 yavruya kadar yolu var ben daha 6 yavru çıkaranı görmedim

bunları biliyorum sadece 1 hafta arayla kızgınlık yumurtası yapar mı diye sordum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:17 -->-> Daha önceki mesaj 12:16 --

Ben pazartesi 2 takım aldım bırının 3 ymurtası vardı dun aksam bı tane daha yapmıs ben acemıyım nasıl iş bu dıger yumurtalar erken cıkıcak cıkarsa tabı arada nerdeyse 1 hafta var yumurtlama donemı boylemı gecıyo

sorularınız hakkında konu açınız.

normalde 2 gün arayla yaparlar yumurtayı ama eğer iyi bakılmamış ise veya daha önce yumurtada yatmış yani kısa aralarla yumurta yapmışsa yumurta oluşumu geç olabilir . erkek ile çiftleşmemişse kızgınlık yumurtasıdır

Son durumları nedir ?

Geri