petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1kere kullandı bırakdı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ÖmER AkALıN tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. ÖmER AkALıN

1ay önce aldıgım çif tim dişisi öldü 3gün önce yeni dişi aldım 1gün sonra çifleşdi şimdi dişi erkek den yem kusmasını istior ama erkek gagası ile geri çevirior ne yapmam lazım her günde çifleşiolar:cool:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

güncelllllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

güncelllllllllll-......

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    erkek kusmuyor mu hiç dişiye ? belki sen görmeden kusuyordur kur yapıyor erkek

3. ÖmER AkALıN

dişi gagasını erkege uzatıor erkek gagasını geri çekio-kuryapıo çifleşio

4. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Çok şanslısınız, çok kaliteli bir erkek kuşunuz var, böylesini bulmak zor, maşallah, dişi yumurtladıktan sonra kusmaya başlar merak etmeyin...

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

diğer dişine üzüldüm dostum işallah bu dişine bişey olmaz...

Sayfayı Paylaş