Karadeniz Pet

2-3 gün bıraksam birşey olur mu?

A

atakan

Guest
Arkadaşlar merhaba.

2-3 gün şehir dışına gitmek zorundayım. 3 muhabbet kuşumuz var, birisi yavru ve aynı kafesteler.

Normalde hergün yemlerini sularını vs. değiştirirz ama 2-3 gün şehir dışına gitmem gerekiyor. Tanıdıklara bıraksam, sabahın köründe ötmeye bi başlıyorlar sıkıntı olacak. Ayıp olur yani. Çok erken uyandırıyorlar. Bundan dolayı tanıdıklara bırakmaya yanaşmıyorum.

Perşembe akşam üstü çıkacağım. Pazar günü akşam üstü döneceğim. Bu zaman dilimi içerisinde;

Yemlerini doldursam (3 tane yemlikleri var), sularını da doldursam (2 tane sulukları var)... Ben gelinceye kadar bir sıkıntı olur mu? Yani Perşembe akşam üstünden Pazar akşam üstüne kadar bi sıkıntı olur mu?

Teşekkürler

kafesın dıbınede yem serp hıc bısey olmaz

kafesın dıbınede yem serp hıc bısey olmaz

Tamamdır, teşekkür ederim.

Tanıdıklara bıraksam; ortalığı aşırı derecede kirletiyorlar. Sabahın köründe üçü birden ötmeye başlıyorlar. Ayıp olacak. Evde bırakmaktan başka çarem yok. Götüreyim desem, 6 saatlik yolda onlara da yazık olur 3 günlük için...

her hangı bı sorun olmaz kafesın buyukse akıllı yemlık al ve 2 suluk 1 hafta gıder merak etme

Bence tek bırakmayın stres yaparlarsa kendi kendilerini öldürebilirler. Ben tavsiye etmiyorum , ama karar sizin ...

Teşekkürler.

Bence tek bırakmayın stres yaparlarsa kendi kendilerini öldürebilirler. Ben tavsiye etmiyorum , ama karar sizin ...

Aklıma kurt düştü şimdi. :( 3 tane var ve üçü cır cır ötüyolar bütün gün. Böyle birşey olur mu gerçekten? Balkonda duruyorlar ve hareketli bir yola bakıyorlar.

bişey olmaz bnde 20 tane kus var hangını alayım yanıma hepsını kendı basına bırakıyorum bısey olmaz

Birşey olursa [MENTION=2818]Gökhan Naçar[/MENTION] senin zararını karşılar , sonuçta kendinden çok emin.. :)

bısey olmayacagından emınım merak etme :D

Açıkcası ben de sorun olmayacağını düşünüyorum. Tekrar teşekkürler hepinize.

Neticede kapalı bir odada durmayacaklar. Balkonda ve hareketli bir yola bakıyorlar :)

bn bir haftalığına gitiim hiç bişey olmadı ama benimki çift 2 tane
yemlikleri doldurdum iki tane ballı kraker astımm sulğu iyice doldurdum dibinede su koydum geldiğimde daha krakerler bile bitmemmişti

:) yel alırlar balkonda

Geri