Karadeniz Pet

2 dişi 1 erkek buhabbet kuşu

2 dişi 1 erkek kuş bir arada yaşar mı ?

• yaşar

Kullanılan: 1 100.0%
  • yaşamaz

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

alper61

Yeni Üye
arkadaşlar 2 dişi 1 erkek muhabbet kuşu bir arada yaşasa sorun olurmu ? erkek sanarak ve adamında bana öyle söyleyerek aldığım kuş dişi çıktı . şuan çok öfkeliyim .dediğim gibi 2 dişi 1 erkek kuş bir arada yaşar mı ? çiftleştirmek istiyordum

arkadaşlar 2 dişi 1 erkek muhabbet kuşu bir arada yaşasa sorun olurmu ? erkek sanarak ve adamında bana öyle söyleyerek aldığım kuş dişi çıktı . şuan çok öfkeliyim .dediğim gibi 2 dişi 1 erkek kuş bir arada yaşar mı ? çiftleştirmek istiyordum
İade et o zaman yaşar mı belki kuşların huyuna bağlı

iade edemem abi iki sinede alıştım ve arkadaş oldular. ayrılamam yani bu arada bende 1 tane daha kafes var.

Çifleştirmek istiyosan ayır çünkü diğeri sorun çıkartabilir diğerini kıskanıp

tamamdır eywallah son olarak 2 tane erkek kuş alıp 4 ünü aynı kafeste baksam olur mu ? (kafes yeterince büyük)

tamamdır eywallah son olarak 2 tane erkek kuş alıp 4 ünü aynı kafeste baksam olur mu ? (kafes yeterince büyük)
Kuşların huyuna bağlı salma kuş kafesi yapnlar bile salmada arıza yapan kuşları ayırıyolar kafese çünkü diğerinin yuvalığnı bozuyor kavga yapıyor gibi durumlar,bazıları ise güzel güzel anlaşıyo kuşların huyuna bağlı.

abi son olarak şu dişi dimi eminsin bulanık olmayan bi foto atıyom
5DjzWq.jpg
[/url][/IMG]
20180414_145249.jpg

tm dır erkek muhabbet kuşu alıp mavisinin yanına koyuyorum diğer dişiyi ise ayırıyorum saolasın

nasıl seçcek ki nerden anlıcaz ? aynı kafesemi koyim

nasıl seçcek ki nerden anlıcaz ? aynı kafesemi koyim
Üretici veya pet shopa gidin kuşunuuzu erkek kuşların olduğu kafese atın orda 1 gün geçirsin geri gidin kuş orda eşini seçmiş olur onla kurlaşır öpüşür yem kusarlar izlerseniz zaten anlarsınız eğer imkanınız varsa üreticide deneyin

Geri