Karadeniz Pet

2 kuş alıştırma yardım

Fehmi Erdoğan

Yeni Üye
arkadaşlar daha 40 dakika önce bi kuş aldım kuşun ayağı mantarmış :( geri götürdüm şimdi sağlam bi kuş var elimde fakat o da yeni geldi öyle bakınıp duruyo neyse bu 2 kuşu nasıl alıştırırım şimdi ben ikiside yavru yardımlarınızı bekliyorum şimdden teşşekürler birde benim erkek kızın yanına gidiyor kız olan tip tip bakıyo alışırlar dimi D:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:09 --

arkadaşlar saatlerdir yardım istiyorum cevap veren olmadı hiç :D :D

birincisi kız değil dişi 2 kuşu birden eğitemezsin önce ilk kuşunu eğitseydin sonra alsaydın

forumda nasıl eğitirim vs gibi konular incele.

2 kuş aynı anda eğitilmez.alıştırmasıda zor olur.2-3 hafta alışma süreci gecirecekler

2 kuş aynı anda eğitilmez.alıştırmasıda zor olur.2-3 hafta alışma süreci gecirecekler

bir tanesi benle 1 aydır zaten o azıcık alıştı elime felen geliyor fakat yei gelen öyle değil ilgileniyorum ama zamanım var yani

birde birbirlerine alışır mı onu sorucaktım

Son düzenleme:
bir tanesi benle 1 aydır zaten o azıcık alıştı elime felen geliyor fakat yei gelen öyle değil ilgileniyorum ama zamanım var yani

birde birbirlerine alışır mı onu sorucaktım

Birbirlerine alışırlar onda sıkıntı yok.2 Kuş olunca senle ilgilenmek yerine eşiyle ilgileniyor o yüzden alıştıramazsın.Sana alışırsa eşine alışmakta zorlanır

Geri