Karadeniz Pet

2 Kuşu birden evcilleştirme

kimsetutamaz

Yeni Üye
Arkadaşlar benim bir muhabbet kuşum vardı bize bayağı alışıktı buna bir eş alalım dedik.Aldık ama eskisi kadar bize yakın olmamaya başladı.İlişkisini kesmedi tabiki ama eski sıcaklık yok.Diğer yeni kuşuda baya evcilleştirdim elimi uzattığımda ikiside geliyor ama kendi istekleriyle geldikleri olmuyor.Birbirleriyle oynaşıyorlar hep.Böyle olacağını biliyordum zaten ama benimlede ilgilenmelerini istiyorum.Benden korkmuyorlar ama çoğunlukla benimle değilde birlikte vakit geçirmeyi yeğliyorlar
2 sini birden kendime alıştırmak için,kendi istekleriyle gelmeleri için ne yapmam gerekiyor arkadaşlar lütfen tavsiye verin.
Eski olan 9 aylık yenisi 2 aylık kuşların :)

kuşlar özüne dönmüş demek ki, sevinmeniz lazım, umarım bebeleri olur da onları evcilleştirirsiniz...

Iki kusu birden egitmek zordur karakteri de onemli tabiki ben hic zorlanmadim mesafeliler ise size iki kusu farkli kafeslere ayri odalara koyun egitin alissin size daha sonra birlestirin

Ben ilk erkek aldım bana iyi alıştı sonra iş dolayısıyla pek ilgilenemez oldum sıkılmasın die bir disi aldım yanına adam disi kusu görünce beni unuttu bende üzerine düşmedim şuan ilk yavrularını büyütüyorlar

Ekli dosyalar

• IMG-20160831-WA0000.jpeg
    IMG-20160831-WA0000.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 17
  • IMG-20170403-WA0002.jpg
    IMG-20170403-WA0002.jpg
    142 KB · Görüntüleme: 16
Aynı dert bende var kızım kocayı görünce bizi bıraktı. Artık bebekleri bekleyeceğiz mecburen[emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynı dert bende var kızım kocayı görünce bizi bıraktı. Artık bebekleri bekleyeceğiz mecburen[emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bir eş bulunca unutuyorlar demekki 8 yumurta da 4 yavru oldu tahminin 2 yavru daha olucak yavrular tüylesin salma kafese geçirmeyi düşünüyorum konuşması okadar önemli degil bnm için evin içinde ötüyorlar yetiyor bana bu arada sizinde bebekleriniz hayırlı olsun şimdiden

Maşallah yavrulara :D
Anlaşılan yapacak pek birşey yok.Birbirlerini seviyorlar.Benden korkmuyorlar sonuçta,korktuklarından değil istemediklerinden bana gelmiyorlar.Artık olduğu kadar o zaman.Fazla rahatsız etmiycem isterse gelirler.

Geri