Karadeniz Pet

2 side yuvalığa girdi sıcaktanmı

sadullah dinç

Meraklı Üye
bugun bir baktım kafeste kus yok sonra erkek yuvalıktan kafasını uzattı sonra dişi baya durdular içerde ama sobayı yakınca kuşlar azını açıp kapatıyor ondan kaçınmak içinmi girdiler acaba zaten beni görünce çıktılar

Soğuktan korunmak için girmezler yada çok sıcak diye serin yer aramazlar, yuvanın içinde sessiz sedasız oturuyorlar ise sorun var demektir ama yuvayı kemiriyorlar ise yuva hazırlığıdır.

Soğuktan korunmak için girmezler yada çok sıcak diye serin yer aramazlar, yuvanın içinde sessiz sedasız oturuyorlar ise sorun var demektir ama yuvayı kemiriyorlar ise yuva hazırlığıdır.

kemirme sesleri geliyordu biraz ama sıcaktan ağzını açıp duruyordu ben ondan sandım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:56 --

çok nadir ses geliyor süreklimi gelmesi gerekiyor

kemirme sesleri geliyordu biraz ama sıcaktan ağzını açıp duruyordu ben ondan sandım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:56 --

çok nadir ses geliyor süreklimi gelmesi gerekiyor

Sürekli gelmez yuvayı düzenlerler olağan bişey bu kış sezonununda yuva hazırlıgı olur.

anladım çok teşekkür ederim yine girdiler arada debinme kemirmre sesleri geliyor :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:06 -->-> Daha önceki mesaj 18:05 --

çıkıyorlar hemen geri giriyorlar çok fena kemirmeye başladı şimdi :D

valla bende anlamıyom dişi erkeği zorla sokmaya çalışıyor gibi girmeyince kendi giriyor

bnmkiler birlikte olduklarnda yuvalkta erkek ya dişiyi besliyordur kusuyordur ya da kur yapıyordur

yuvulıkta dişi kimi zaman değişik seslerde çıkarıyor ama hep sobe yanarken giriyorlar

Geri