Karadeniz Pet

3. bir kuş bakmayı düsünüyorum :)

• Konbuyu başlatan wasiyet1
  • Başlangıç tarihi
W

wasiyet1

Guest
Arkadaslar Daha öncede söyledigim gibi benim 2-2.5 aylık maviş oğlum çapkın ve birde hediye gelen yası eriskin yesil oğullarım var Mavisimi ele alıstırmaya basladım suan 3. bir kus istiyorum yavru sizce Yeni kus a ayrı bir kafesmi yapayım yoksa benim yavrunun icinemi atayım yorumlarınızı bekliyorum :) simdiden sağolun

NOT: Eriskin kusumla yavru kusum ayrı kafeslerde.

Çapkın'ı iyice alıştırdıktan sonra yeni yavrunuzu onunla büyütün derim. Yeni yavru çok küçük olsun ama size alışacak derecede olsun hem Çapkın vesilesiyle hem de küçüklüğü yüzünden daha kolay alışır size.

Çapkın'ı iyice alıştırdıktan sonra yeni yavrunuzu onunla büyütün derim. Yeni yavru çok küçük olsun ama size alışacak derecede olsun hem Çapkın vesilesiyle hem de küçüklüğü yüzünden daha kolay alışır size.

Tesekkur ederim bilgin icin kucuk derken kaç aylık mesela malum pet shop lara güven olmaz fazla bulunmuyor da

Mümkünse siyahlı gaga olsun yani 1 ay 45 gün en fazla 2 ay.

Her ırk eş tutar ırk fark etmez.
Siyah gaga dediğim yavrular yuvadan ilk atladıklarında yani 1,5 aylık olana kadar gagaları siyah olur sonrasında siyahlık azalır 2-2,5 aylık olunca siyahlık azalır gaga ucuna iner veya hiç siyahlık olmaz. Yani kısacası en fazla 2 aylık bir kuş alın.

Her ırk eş tutar ırk fark etmez.
Siyah gaga dediğim yavrular yuvadan ilk atladıklarında yani 1,5 aylık olana kadar gagaları siyah olur sonrasında siyahlık azalır 2-2,5 aylık olunca siyahlık azalır gaga ucuna iner veya hiç siyahlık olmaz. Yani kısacası en fazla 2 aylık bir kuş alın.

Peki tamam bilginiz icin sağolun

Geri