petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

3. bir kuş bakmayı düsünüyorum :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve wasiyet1 tarafından 31 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. wasiyet1
    Gizli

wasiyet1 Guest

Arkadaslar Daha öncede söyledigim gibi benim 2-2.5 aylık maviş oğlum çapkın ve birde hediye gelen yası eriskin yesil oğullarım var Mavisimi ele alıstırmaya basladım suan 3. bir kus istiyorum yavru sizce Yeni kus a ayrı bir kafesmi yapayım yoksa benim yavrunun icinemi atayım yorumlarınızı bekliyorum :) simdiden sağolun

NOT: Eriskin kusumla yavru kusum ayrı kafeslerde.

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Çapkın'ı iyice alıştırdıktan sonra yeni yavrunuzu onunla büyütün derim. Yeni yavru çok küçük olsun ama size alışacak derecede olsun hem Çapkın vesilesiyle hem de küçüklüğü yüzünden daha kolay alışır size.

3. wasiyet1
    Gizli

wasiyet1 Guest

Tesekkur ederim bilgin icin kucuk derken kaç aylık mesela malum pet shop lara güven olmaz fazla bulunmuyor da

4. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Mümkünse siyahlı gaga olsun yani 1 ay 45 gün en fazla 2 ay.

5. wasiyet1
    Gizli

wasiyet1 Guest

Hocam siyah gaga lı derken fazla bilgim yok bu konularda benim muhabbet yerlimi çek mi falan bilmiyorum ona uygun bir dişi alalımki sorun cıkma gibi bir problem olmasın demi

6. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Her ırk eş tutar ırk fark etmez.
    Siyah gaga dediğim yavrular yuvadan ilk atladıklarında yani 1,5 aylık olana kadar gagaları siyah olur sonrasında siyahlık azalır 2-2,5 aylık olunca siyahlık azalır gaga ucuna iner veya hiç siyahlık olmaz. Yani kısacası en fazla 2 aylık bir kuş alın.

7. wasiyet1
    Gizli

wasiyet1 Guest

Peki tamam bilginiz icin sağolun

Sayfayı Paylaş