Karadeniz Pet

38 Günlük Jumbo Yavrum MAŞALLAH

• Konbuyu başlatan Ahmet Behçet
  • Başlangıç tarihi
maşallah güzel kuş BİLEZİĞİ ZAMANLA KENDİ TEMİZLER SORUN DEĞİL

bence bilezik olayında satıcı arkadaş mahsus büyük bilezik takmış sanıyorumki kuş o ağır bilezikle daha uysal oluyor bilezik hareket kabiliyetini azalttığından..

Maşallah çok tatlı bir kuş.Çok uzun ömürlü olur İnşallah :).İsmi de Pıtırcık olsun isterseniz.Benim rahmetli kuşumun ismiydi :(.

hocam gerçekten tombiş tam uyuyor ama ona sankı daha tatlı bi isim yakışacak gibi ama aklıma gelmıyo o isim :D

Çapkın bir kuş bence (= Çapkın isim olarak gider =)

E herkesi kendine hayran bıraktı (= Fena bir kuş Allah huzurlu uzun ömürler versin (=

Bileziği hiç hoş değilmiş bu güzelliğin, tatlılıkların yanında absürt kaçmış.Ayağındaki bileziği temizleyene kadar ne kadar zaman geçer kim bilir. siz ılık bir suyla yıkayın isterseniz çıkarmayın ama çıkınca daha da yakışıklı olacağına eminim :)
Ve arkadaşın dediği gibi hareketi kısıtlayan bir bilezik ve hiç hoş değil kuşlar özgür hayvanlardır... Tekrar Maşallah

Bileziği hiç hoş değilmiş bu güzelliğin, tatlılıkların yanında absürt kaçmış.Ayağındaki bileziği temizleyene kadar ne kadar zaman geçer kim bilir. siz ılık bir suyla yıkayın isterseniz çıkarmayın ama çıkınca daha da yakışıklı olacağına eminim :)
Ve arkadaşın dediği gibi hareketi kısıtlayan bir bilezik ve hiç hoş değil kuşlar özgür hayvanlardır... Tekrar Maşallah

bu bileziklerden pek anlamam tamamen nasıl temızlıcem pekı bu bılezık dıye bıldıgım madde ney kusun ayagındakı neyden yapılmış onu bıle bılmıyorum :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

Şu bileziği temizlicem. pekı ayagında gercekten boncuk bılezık varmı yanı o mu kırlenmıs yoksa bu bılezık baska maddeden mı yapılmış. Yardımcı olacak arkadaş var mı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fenerbahçeliyseniz Alex olabilir :) dost olabilir. Rakı olabilir ama beyaz değil :) kuslarima hep boyle değişik isimler koymak istemisimdir inşallah zamanla :) maşallah kusunuza imrendim :D

Fenerbahçeliyseniz Alex olabilir :) dost olabilir. Rakı olabilir ama beyaz değil :) kuslarima hep boyle değişik isimler koymak istemisimdir inşallah zamanla :) maşallah kusunuza imrendim :D

teşekkür ederim galatasaraylıyım aslında kusun kafasındakı sarı olan yerı ben de ılk basta sıkıntı ettım beyaz olanını cok aradım ama kısmet bulamadım buda cok tatlı bı kus hosuma gıttı dedım böyle olsun artık :)

Kusun masallahi var abi sari kafa :)

Maşallah kuşunuz cok tatlı :) Aslında bende jumbo istiyorum ama büyüyünce gogus tuyleri falan cok şekilsiz oluyor.Gerçi kafası yeter keratanın ama zevk işte :):)

Geri