Karadeniz Pet

4 aylık erkek ?

/kimya/

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar 4 aylık erkek bir yavrum var. ben yavru diyorum ama bizim ki adam olmuş galiba:rolleyes: aynı babası gibi kafa sallamalar, gaga taşına şarkı söyler gibi uzun uzun ötmeler falan. ceresi maviye döndü. aynı kafesteki kardeşlerine ayak atma çabaları başladı.. çok erken değil mi bu hareketleri aynı yaşta başka bir kardeşi daha var ama o hiç öyle değil. bir anormallik mi var yoksa normal bir durum mu ?

bazı erkekler oyle ola biliyor :)

Bazılarında olur o daha baskın demekki maşallah

2 aylık kardeşiyle çok ilgili bir tek onla takılıyor. kardeşi için erkek denmişti ama eğer dişiyse aynı kafeste olması sorun olur mu ? ayak atıyor, kur yapıyor.

banada tam böle bi erkek lazım benim erkekler çok pasif maşalllah kuşuna :D

kardeşler arasında çiftleşmede özürlü yavrular çıkar münkünse başka bir dişi bulun damat beye :)

yok ben gelin falan istemiyorum. 1 çiftle zor ilgileniyorum zaten.
aynı kafeste olmaları bu durumda sakıncalı mı ?biri 4 biri 2 aylık. bir de küçük gelin vakası yaşamayalım maazallah.

Herhangi bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Maşallah

Maşallah bende de de 4 aylik bir mavis var cok hareketli disiye ayak atiyor :)

MPmaz2.jpg
k1mO3r.jpg
EzkyZg.jpg
aym1V7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

arkadaşlar bahsettiğim kuşlar bunlar küçük olan dişi mi sizce ? akşama kadar birbirleriyle ilgileniyorlar ve ayak atıyorlar. tekrar soruyorum ama aynı kafeste durmaları bir sıkıntı çıkarmaz dimi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

sarı kafa olanın cinsiyeti hakkında fikir verebilcek yok mu acaba?

Son düzenleme:
Geri