Karadeniz Pet

acil cevap

• Konbuyu başlatan ALİ ŞEN
  • Başlangıç tarihi
A

ALİ ŞEN

Guest
Selamun aleykum. Benim.size danisacagim.bisey var. Evde suanda erkek muhabet kusu beslemekteyim.ayri bir kafeste onunla ayni oda icinde bir tane daha erkek muhabet kusu beslesem sorun olurmu.acil cevap bekliyorum.

Bi sorun olmaz ama sizin kuslardan beklentiniz onemli konusturmaksa maksadiniz konusturmakda zorluk cekersiniz cunku surekli otus olucaktir

zaten su anda beslemiş oldugum erkek bir iki kelime konusuyor. fakat aynı odada farklı kafeste bı erkek daha beslersem bu ıkısı ıcın kotu bır nedene yol acarmı dıye danıstım

Acillik neyi var bu konunun belki baska bi insanin gercekten acil ihtiyacina cbp verilmeyecek bu baslik yuzunden sorununuzu baslikta bildirin

Bu acil olayina cok gergin oluyorsunuz arkadas yazmis iste ne yapsin petshopdaymis danismak istemis neyse konumuza donelim karar sizin zarari olmaz

Teşekkürler Gürkan Güler yardımcı oldugun ıcın ve benımde ıste aklıma tek takılan konu kıskanclık durumu falan olmasın dıye, olurda bu sefer bana karsı kuskunluklerı olmasın yada ıkısını aynı anda saldıgımda bı sıkıntı yasamıyayım dıye dedım

Simdi kuslar yanyana olur saldinizda birde eger evdeki kus size cok alisiksa yaninza geliyorsa yeni aldiginiz kusda gelicektir ama yeni aldiginiz kusa ilginizi biraz daha fazla gosterinki ida sizi benimsesin guvensin

Geri