petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

[Acil] Kuşumun Boynuna İp Dolandı.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alican Deniz tarafından 23 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Alican Deniz

Başlıktan da anlayacağınız üzere kuşumun boynuna ip dolandı.Olay az önce gerçekleşti.Salonda oturuyordum.Kuşum da salonda kafesindeydi.Birden bağırmaya başladı.Bir baktım kendini boynundan ve ayaklarından kafesin dışındaki tülün iplerine dolamış.Hemen koşup tutarak destek sağladım.Çünkü boynundan asılı kalmıştı.Çıkarmak istedim ama iyice dolanmasın diye bir de canını yakmamak için zorlamadım.Hemen ailemden yardım isteyip makasla ipi kestim ve kurtardım sonra boynundaki ipte ayrıldı zaten.Çok korkmuş bir hali vardı titriyordu ve elimi ısırıyordu.O acı feryadı içimi yaktı.Şuan hiç bir şey yapmıyor.Sadece tüneğinde pusmuş duruyor.Uyumaya çalışıyor.İnşallah etkilenmemiştir.Gene de sizlere bir danışayım dedim.:(

2. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Panik yapıp korkmuştur.Yarına kadar fazla üstüne gitmeyin.Uyuması için karanlık bir ortam oluşturun.Sabaha kadar atlatır

3. Selahattin GÖKTAŞ

bir şey olmamıştır diye düşünüyorum biraz bekleyin sonra eskisi gibi olacaktır inşallah.

4. Alican Deniz

Cevaplarınız için teşekkürler.İnşallah atlatır.

5. Süleyman Mert DEMİRSOY

Geçmiş olsun zamanında yetişmissiniz. Biraz zaman tanıyın düzelecektir.

6. Alican Deniz

Teşekkürler.Şuan keyifli gibi duruyor ama çekiniyor hala. :)

7. Süleyman Mert DEMİRSOY

8. kartall82

kartall82 Guest

ALLAH'ın izni ile birsey olmaz inşallah erken müdahele etmişsiniz zaten geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş