petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardım su çiçeği!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan soydan tarafından 20 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar ben evde yalnızım kuşuma benden başka bakabilcek kimse yok ben su çiçeği oldum kuşuma bulaşır mı 3 gundur yatıyorum 1 hafta daha surecek bu sizce bulaşmışmıdır yada bulaşır mı ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Bulaşmaz ama yine de çok fazla temas etmemeye çalış. Çok geçmiş olsun.

3. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    3 gündür yatarken salıyodum seviyordum bugün öğrendim su çiçeği olduğumu ben sadece ateşim var üşüttüm sanıyordum kuşta şuan bi gariplik yok ama çok korktum bulaşmıştır diye 1 hafta mesafelı durcam başka önerisi bilgisi olan varsa lütfen yazsın

4. Hakan Donat

Beğenileri:
    13
    Su çiçeği en bulaşıcı hastalıklardan biridir. Çok geçmiş olsun. Kuş dışında da kendini karantinaya alman iyi olur.

5. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    24
    genelde insanlardan kuşlara kuşlardan insanlara hastalık geçmediğini biliyorum ama yinede tedbir almakta fayda var

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Size çok geçmiş olsun yem su ihtiyaçları dışında pek yaklaşmayin

7. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Bulaşıcı olabilir bi yakınız varsa o bakması daha iyi .

8. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    internette araştırdım geçmez yazıyor ama yinede korktum 3 gün kuşumla hergün nasılsa aynıydık öpüyodum konuşuyodum hareketleri normal ama 3 4 gün en azından çok yakınlaşmıycam aynı odada oturuyorum bişey olmaz inşallah dokunmuycam 3 4 gün uzaktan konuşur ilgilenirim kafesinide iyileşince temizlerim suyunu yemini en kötü elime eldiven takar hallederim

Sayfayı Paylaş