Karadeniz Pet

Acil yardım su çiçeği!!!

Gökhan soydan

Meraklı Üye
arkadaşlar ben evde yalnızım kuşuma benden başka bakabilcek kimse yok ben su çiçeği oldum kuşuma bulaşır mı 3 gundur yatıyorum 1 hafta daha surecek bu sizce bulaşmışmıdır yada bulaşır mı ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

arkadaşlar ben evde yalnızım kuşuma benden başka bakabilcek kimse yok ben su çiçeği oldum kuşuma bulaşır mı 3 gundur yatıyorum 1 hafta daha surecek bu sizce bulaşmışmıdır yada bulaşır mı ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun
Bulaşmaz ama yine de çok fazla temas etmemeye çalış. Çok geçmiş olsun.

3 gündür yatarken salıyodum seviyordum bugün öğrendim su çiçeği olduğumu ben sadece ateşim var üşüttüm sanıyordum kuşta şuan bi gariplik yok ama çok korktum bulaşmıştır diye 1 hafta mesafelı durcam başka önerisi bilgisi olan varsa lütfen yazsın

Su çiçeği en bulaşıcı hastalıklardan biridir. Çok geçmiş olsun. Kuş dışında da kendini karantinaya alman iyi olur.

Size çok geçmiş olsun yem su ihtiyaçları dışında pek yaklaşmayin

Bulaşıcı olabilir bi yakınız varsa o bakması daha iyi .

internette araştırdım geçmez yazıyor ama yinede korktum 3 gün kuşumla hergün nasılsa aynıydık öpüyodum konuşuyodum hareketleri normal ama 3 4 gün en azından çok yakınlaşmıycam aynı odada oturuyorum bişey olmaz inşallah dokunmuycam 3 4 gün uzaktan konuşur ilgilenirim kafesinide iyileşince temizlerim suyunu yemini en kötü elime eldiven takar hallederim

Geri