Karadeniz Pet

Acil yardımmmm onu kurtaralım

Muhammed AKKAYA

Meraklı Üye
Arkadaşlar bugün 3. bir kuşum oldu ama kusa hiçte iyi bakılmamıs lütfen bana cinsi ve keyifsizligi (kanatları asaga düşük ) hakknda biraz biseyler söyleyn kurtarırsak cok güzel bi kuş kabarık duruyo vitamin avisol aldım ve basladım tedaviye devamı için yardımcı olun.

Herkese tesekkürler

eovPNb.jpg

İŞTE BÖYLE KEYİFSİZ DURUYO

wM75Rg.jpg

eaWJgQ.jpg

KP94a5.jpg

jumboya benzıyor ve erkek e benzıyor bnce fazla bır saglık sorunu yok gıbı ama sız yınede mamayı vıtamımını eksık etmeyı

kardeş kuş oldukça sağlıklı görünüyor. hasta olsa bile sen bakımını iyi yap toparlar bu kuş zaten.

Ustam cok keyifsiz ve kanatları düşük yem yemesinde hiç bir sıkıntı yok tavsiyenizi merak ediyorum ne yapabilirim acaba cok durgun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:23 -->-> Daha önceki mesaj 20:23 --

jumboya benzıyor ve erkek e benzıyor bnce fazla bır saglık sorunu yok gıbı ama sız yınede mamayı vıtamımını eksık etmeyı

evet cinsinide merak ediyorum anlayamadım

kuş kırık jumbo değildir. erkektir... aldığınız yerde tek başınaise büyük ihtimal kızışma döneminde yalnız kaldığından olmuştur. yanına bir dişi atmayı deneyin.. ama bu fotoğraflara bakarak şu sorunu vardır demek te zor oluyor.

Çok güzel bir erkek maşaallah mama takviyesi yapın

kuş kırık jumbo değildir. erkektir... aldığınız yerde tek başınaise büyük ihtimal kızışma döneminde yalnız kaldığından olmuştur. yanına bir dişi atmayı deneyin.. ama bu fotoğraflara bakarak şu sorunu vardır demek te zor oluyor.

Cok kötü bakılmıs aldıgım yerde yanında 5 6 aylık bir dişi varmış inşallah düzelir cok sevimli bi kuş sadece keyifsiz kabarık kanatları düşlük ve durgun hocam buna benzer sorunu olan varsa görür bi fikir verir falan tabi resimden dediğiniz gibi ne kadar anlasılırsa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

Çok güzel bir erkek maşaallah mama takviyesi yapın

havuclu yumurtalı bebe bisküvili mamayı yapıcam yarın hemen o yemligi kafesi de değişicem onu en güzel sartlara alıcam inşallah Allah kısmet ederse

kuşun erkek bişeyi yok arada suyuna vitamin at kıvırcık pek verme turp gibi olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:48 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

yaşlı yalnız biraz

kuşun erkek bişeyi yok arada suyuna vitamin at kıvırcık pek verme turp gibi olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:48 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

yaşlı yalnız biraz

Vitamine devam ediyoruz bakalım inşallah iyi olucak ve tahmini 1 yasına yakın dediler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:52 --

evet baska yardımcı olucak arkadaşlar lütfen

Maşallah kuş çok güzel iyi bir bakımla daha iyi olacaktır bir sorun görünmüyor.

Geri