petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardımmmm onu kurtaralım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed AKKAYA tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed AKKAYA

Muhammed AKKAYA New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bugün 3. bir kuşum oldu ama kusa hiçte iyi bakılmamıs lütfen bana cinsi ve keyifsizligi (kanatları asaga düşük ) hakknda biraz biseyler söyleyn kurtarırsak cok güzel bi kuş kabarık duruyo vitamin avisol aldım ve basladım tedaviye devamı için yardımcı olun.

Herkese tesekkürler

İŞTE BÖYLE KEYİFSİZ DURUYO

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeş kuş oldukça sağlıklı görünüyor. hasta olsa bile sen bakımını iyi yap toparlar bu kuş zaten.

3. AhmetHARSIT

jumboya benzıyor ve erkek e benzıyor bnce fazla bır saglık sorunu yok gıbı ama sız yınede mamayı vıtamımını eksık etmeyı

4. Muhammed AKKAYA

Beğenileri:
    0
    Ustam cok keyifsiz ve kanatları düşük yem yemesinde hiç bir sıkıntı yok tavsiyenizi merak ediyorum ne yapabilirim acaba cok durgun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:23 -->-> Daha önceki mesaj 20:23 --

evet cinsinide merak ediyorum anlayamadım

5. tempusfugit

Beğenileri:
    0
    kuş kırık jumbo değildir. erkektir... aldığınız yerde tek başınaise büyük ihtimal kızışma döneminde yalnız kaldığından olmuştur. yanına bir dişi atmayı deneyin.. ama bu fotoğraflara bakarak şu sorunu vardır demek te zor oluyor.

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Çok güzel bir erkek maşaallah mama takviyesi yapın

7. Muhammed AKKAYA

Beğenileri:
    0
    Cok kötü bakılmıs aldıgım yerde yanında 5 6 aylık bir dişi varmış inşallah düzelir cok sevimli bi kuş sadece keyifsiz kabarık kanatları düşlük ve durgun hocam buna benzer sorunu olan varsa görür bi fikir verir falan tabi resimden dediğiniz gibi ne kadar anlasılırsa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

havuclu yumurtalı bebe bisküvili mamayı yapıcam yarın hemen o yemligi kafesi de değişicem onu en güzel sartlara alıcam inşallah Allah kısmet ederse

8. ali candan

kuşun erkek bişeyi yok arada suyuna vitamin at kıvırcık pek verme turp gibi olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:48 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

yaşlı yalnız biraz

9. Muhammed AKKAYA

Beğenileri:
    0
    Vitamine devam ediyoruz bakalım inşallah iyi olucak ve tahmini 1 yasına yakın dediler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:52 --

evet baska yardımcı olucak arkadaşlar lütfen

10. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah kuş çok güzel iyi bir bakımla daha iyi olacaktır bir sorun görünmüyor.

11. Muhammed AKKAYA

Beğenileri:
    0
    Tesekkürler güzel yorumun için inşallah öyle olucak

Sayfayı Paylaş