petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acilll arkadaslar.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kahin tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Kahin

Kahin Guest

Arkadaslar kuslarımın resımlerını koymustum buraya ikisinede dişi dediniz. dişi olduguna emın oldugum kus tam 6 tane yumurtladı sanırım 7 yi yumurtlıcak hareketlerınden bellı bi kuş bu kadar boş yumurta yababılırmı. üstelik son yumurtasıı kırdım bugun ıcınde sarısı felan cıktı hep yardım edın

2. murat beynam

kardeş adın niye kahin

3. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Murat ustam isme takmak yerine yardımcı olsak nasıl olur ?

Kızgınlık yumurtasıysa yapar neden yapmasın yanına kızışkın bir erkek alın..

4. Kahin

Kahin Guest

adımız kahin diye bilmemmi gerekiyo sen adımı bosver bılıyosan söyle bılmıyosan yazma.

5. Kahin

Kahin Guest

kardes sagolasın bılgın ıcınde peki yumurtanın sarısı olmasıda normalmı yoksa tamamen bosmu olması gerekır

6. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Abi her yumurtada sarı olur,sen yumurtanın boş mu dolu mu olduğunu anlamak için ışık tutmalısın.Eğer yumurta kabuğuna kılcal damarlar tutunmuşsa doludur,ama boşsa ortada bir topalak varsa bekleyin 2-3 güne damarlanır damarlanmazsa boştur.
    Birde sitede nick değil isim soyisim kullanıyor .Bana öm ile isim soyisminizi atarsanız düzeltme yapacağım artık isim soyisimle giriş yapabileceksiniz(Site kuralları)

#6 Ali Alp ÇOŞAN, 18 Haziran 2013
    Son düzenleme: 18 Haziran 2013

Sayfayı Paylaş