Karadeniz Pet

Adım adım hobihanem

Enes YLKSN

Emektar Üye
Merhaba arkadaşlar elimde böyle bir raf mevcuttu ölçülerde uygun olunca kendime hobihane yapmaya karar verdim, ve sonucunda bitirdim, Seba kafesten almış olduğum tava ve ön tel çok sağlam ve kaliteli kesinlikle tavsiye ederim,

[/

[URL=http://img839.imageshack.us/i/6uus.jpg/]
URL]

Son düzenleme:
Helal olsun çok güzel olmuş, emeğinize sağlık.

hayırlı uğurlu olsun nice kuşlar yetiştirme dileğiyle

Vay maşaallah ben de çok beğendim hazıra konmak yerine kendi kendinize yapmanız çok güzel olmuş.. Hayırlı uğurlu olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:35 -->-> Daha önceki mesaj 14:34 --

Ben aslında arka kısmını da merak ettim yuvalık ölçülerinizi ve nasıl konumlandırdığınızı

çok güzel olmuş ellerinize sağlık :)

çok süper olmus kardeşim.. son halini merak ediyordum.... bol bol yawru alırsın inşş....

çok muazzam elinize emeğinize sağlık bol yavru almanız dileğiyle maşallah maşallah

ellerinize saglık

Çok beğendim yuvalıklar arkada olması da iyi düşünülmüş İnş güzel yavrular alırsınız :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Müthiş! Emeğin takdire şayan,inşallah karşılığını fazlası ile alırsın

Nice güzel ve sağlıklı kuşlara,daim olsun/bereketli olsun.

Gayet başarılı olmuş güle güle otursunlar :) yuvalıkları neden arka olarak tercih ettiniz?

Kimse kurcalayıp anneleri rahatsız etmesin diye muhtemelen :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Gayet başarılı olmuş güle güle otursunlar :) yuvalıkları neden arka olarak tercih ettiniz?

gercekden guzel olmuş elınıze saglık .bende merak ettım dogrusu temızlerken yada yavrulara bakarken zor olur gıbı eger arkada boşluk yoksa

bende tel kafeslerden kurtulmak için öntel tava ve ızgaraların siparişini verdim...
alt resimdekinin 3 katlısını yapacağım malzemeler gelsin..

K49MZY.jpg

Bendede buna benzer bi vitrin vardi bende iki katli yaptim keske yuvaliklari yandan delseydin ama cok guzel olmus boyayi merak ettim siprey boya ilemi boyadin

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hocam ışıklandırma ledmi onu merak ettim acaba kuşun gözünü çok alırmı led aşırı ışık yapıp gözümü yoruyor benimde acaba kuşlara bir zararı dokunurmu.Ama helal olsun çok güzel olmuş benimde aynı böle elime geçti 4 katlı şimdi kullanıyoruz ve yavru geliyo :D