Karadeniz Pet

Adım adım hobihanem

mükemmel olmuş..hocam bu tür yapılan şeylerde tahtanın cinsi farkedermi küflenme bitlenme falan olan tür varmı?

Hocam ışıklandırma ledmi onu merak ettim acaba kuşun gözünü çok alırmı led aşırı ışık yapıp gözümü yoruyor benimde acaba kuşlara bir zararı dokunurmu.Ama helal olsun çok güzel olmuş benimde aynı böle elime geçti 4 katlı şimdi kullanıyoruz ve yavru geliyo :D

Teşekkür ederim, evet ışıklandırma led ama kanal içinde gölgelendirme yaptım direk kuşlar ışığı görmüyor,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:38 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

mükemmel olmuş..hocam bu tür yapılan şeylerde tahtanın cinsi farkedermi küflenme bitlenme falan olan tür varmı?

O kadar prof değilim lakin ahşabı çok kurcalamamak lazim, bütün delikleri macunla kapattım, bit pire savunmasını doğru yaparsak problem,kalmaz teşekkür ederim

mükemmel olmuş..hocam bu tür pvc kafeslerde kullanılan malzeme farkediyomu bitlenme veya küf yapan tür varmı?

hocam nette sorun varmı yollamadı sandım tekrar yazdım yollamış meger yanlış anlaşılmasın..

çok güzel olmuş ellerinize sağlık :)

Allah razı olsun kardeşim daha güzeli sizin olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:01 -->-> Daha önceki mesaj 18:00 --

Helal olsun diyecek başka birşey yok :d

Eyvallah kardeşim benim sağolsın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:02 -->-> Daha önceki mesaj 18:01 --

Müthiş! Emeğin takdire şayan,inşallah karşılığını fazlası ile alırsın

Nice güzel ve sağlıklı kuşlara,daim olsun/bereketli olsun.

Sağ olasın kardeşim teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 18:02 --

Gayet başarılı olmuş güle güle otursunlar :) yuvalıkları neden arka olarak tercih ettiniz?

Teşekkür ederim arkadaşım, yuvalıklar planlarıma pek uymdı o yüzden arka taraf daha makul geldi,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

Muhteşem olmus helede yuvalığı cok beğendim bravo.

Eyvallah kardeşim benim teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

bende tel kafeslerden kurtulmak için öntel tava ve ızgaraların siparişini verdim...
alt resimdekinin 3 katlısını yapacağım malzemeler gelsin..

K49MZY.jpg

Eyvallah kardeşim daha iyisi senin olsun inşallah, senin planproje gayet güzel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:09 --

Bendede buna benzer bi vitrin vardi bende iki katli yaptim keske yuvaliklari yandan delseydin ama cok guzel olmus boyayi merak ettim siprey boya ilemi boyadin

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Eyvallah kardeşim benim, polimetal boya ile boyadım 15 gün beklettim boyayı,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:15 -->-> Daha önceki mesaj 18:11 --

gercekden guzel olmuş elınıze saglık .bende merak ettım dogrusu temızlerken yada yavrulara bakarken zor olur gıbı eger arkada boşluk yoksa

Sağ olasın kardeşim arka tarafta boşluk var , sıkıntı yok çok şükür :)

Evet kardeşim güzel oluyor gerçekten zaman ayarlı saat taktım sabah 9 da yanıp akşam 11 de kapanıyor, teşekkür ederim

bulundugun ortam karanlıksa yaptıgın dogru fakat gun ısıgı gırıyosa aksam 5 ten sonra 11 e kadar yakman hem elektrık faturasından tasaruf hemde kuslarının saglıgı ıcın bence dınlenmelerıne zaman ayırmanı onerrım devamlı acık tutarsan kuslar zamanlı zamansız tuye gırer benden soylemesi

kuşlarda, mekanları da mükemmel,,, maşallah...