petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Agac Tünek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail GÜLPINAR tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar yolda giderken bir kavak agacı gördüm düz dallarından 2 dal aldım eve götürdüm kafese göre kestim sonra suya koyup kaynattım sonra soguk suda yıkadım kuruttum kafese monteledim cok güzel oldu acaba kavaktan olurmu kuşuma bir zarar gelirmi ? bir soru daha sormak istiyorum kuşum sabah odada ucarken aynaya küt diye carptı ama sonra uctu fln düzeldi bişey olurmu ?

2. Çakır ApqA

Tünek hakkında bilgim yokta , aynaya çarpmasından bişey olmaz kendine geldiyse sıkıntı yok demektir :)

3. Furkan TOPALOĞLU

hocam gerekli temizliği yapmışsınız sıkıntı olmayacaktır

4. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    teşekkürler. :)

5. Onur TÜFEKCİ

Bir sıkıntı olmaz. Sadece tünek kuşların rahatça tutanacağı kadar geniş olsun. Çok ince tünekler, kuşları yoracak ve rahatsız edecektir.

6. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    yok bayagı geniş :D

Sayfayı Paylaş