petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ağaca değil bana gelsın... :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Drn Selim tarafından 30 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Kusumu alali 3 gün oldu elime alistiridm çıkmaya bizdende hicbir sekilde korkmuyor zaten ama kafesinin ustunde agac var ona çıkıyor karşıda agac var ona gidiyor elime alıyorum kafama filan koyuyorum koltuğa filan ama duruyir hemen yine oraya ağaçlara bana alisirmi omzuma filan yoksa hep ağaçlarami gider çıkınca normalde çıkınca oraya gidiyor ama elime alışkın korkmuyor benden ne yapmam gerekiyor bana gelmesi için.??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 21:25 --

Hic bilen yok mu bu konu hakkinda bilgi.???????

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Çok hoşuna giden bir oyuncak bulacaksın, sallayınca ses çıkaran filan.. Onunla çağıracaksın ağaca gittiğinde.. :)

3. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Oyuncak filan alismadi daha ama :)

4. wanchope

wanchope Member

Beğenileri:
    0
    kuş dışarıdayken avucunuza bir miktar yem alıp yedirmeyi deneyebilirsiniz. bir müddet bu şekilde devam edin, bir süre sonra kafesten dışarıya çıktığında ilk hedefi eliniz olacaktır. bu arada mümkün olduğu kadar kuşu avuçlamamaya çalışın.

5. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Yok avuclamiyorum zaten hic duruyor omzumda elimde duruyor guzelce orayi görünce gidiyor işte bende her seferinde alıyorum elime tutuyorum elimde yem olayini deneyecem insallah olumlu sonuc alırım tesekkurler bilgiler için

Sayfayı Paylaş