petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Agrasif paşa.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail GÜLPINAR tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar 3.5 aylık bir muhabbet kuşum var 1.5-2 aylıkken almıştım.bana alıştı konuşmaya bile çalışıyor herşey dört dörtlük elimden yem yiyor omzuma çıkıyor oyun oynuyor ama birtek sikintimiz var ısırıyor canı sıkılmasın diye zilli bir salıncak almıştım bu onun ıssırmasına sebep olabilirmi çünkü elimi kafese uzattıgımda tünekteyken salıncaga atlıyor ve elimi ıssırmaya çalışıyor kafesinden çıkmak istemiyor dısarıda da ısırıyor ancak çok az ıssırmasının dışında herşey cok iyi bende salıncagı çıkartıp 2 adet şu zilli toplardan takmayi düşünüyorum bu ne kadar doğru olur acaba ve faydasi olurmu.
    yardımlarınızı bekliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:34 -->-> Daha önceki mesaj 20:08 --

Arkadaslar bu sorun beni üzüyo lütfen yardım edin cevaplarınıza ihtiyacım var.

2. Selahattin GÖKTAŞ

çıkmak istemediğinde zorluyorsanız ondan bu alışkanlığı edinmiş olabilir yada kendine dokunulmasını istemediği halde dokunuyorsanız vs..

3. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    yani salıncagı cikarıp baska oyuncaklar takmalımıyım ? ben salıncaktan oldugunu düşünüyorum.

4. Selahattin GÖKTAŞ

siz ona dokunmak istediğinizde salıncak ses çıkarıp falan onu ürkütüyorsa sinirlenip ondan ısırıyordur belki böyle bi durum varsa çıkarmalısınız bence. yoksa eğer bilemiyorum. ilk mesajımdaki durum varsa o istemeyip gaga attığı zaman zorlamayın fazla kendi istediği zaman çıkacaktır..... ha benim kafesimde oyuncak sadece bi tane ben pek gerek duymuyorum gaga taşıyla bile mutlu olabilen hayvanlar onlar :)

#4 Selahattin GÖKTAŞ, 18 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ekim 2013
  5. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş