petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

akıllı yemlik nasıl kullanılır ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Işıl KEGEÇ tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Işıl KEGEÇ

arkadaaşlar kuşuma aldığım yemlik bunun aynısı amaa merak ettiğim 2 tane yem yeme bölmesi var yemi yiyor kabuklar orda kalıyo aşağıdaki yere dökülmesi için ne yapmam lazım kendiliğinden olmuyo nasıl kullanılıyor onuda bilmiyorum

2. Mahmut Erdi İŞLER

Isıl hanım kusunuz kabukları degilde taze yemleri yicektir zaten kabukluk kısmı doldukca alt tarafa dokulucektir.. bir bolmeye yem diger bolmeyede istediginizi ( Kum.. Mama.. degişik yem gibi malzemelerden koyabilrsinz.)

3. Işıl KEGEÇ

çok sağolun korkuyorum aç kalacak die :) kumuda boş bi yemlikte veriyorum

4. Ezel ALBAYRAK

Bunlar oldukça büyük, Şahsen ben bunlardan kullanmıyorum üflemeyi tercih ediyorum. :)
    Öyle bir korkunuz varsa ki var, normal yemlik kullanın.

5. Işıl KEGEÇ

Yok yiyo bu yemlikten ama kabuklar birikiyo aşşağıya düşmüyo o yüzden korkum yani

6. Ezel ALBAYRAK

Gerekirse kuşlar atar boş kabukları siz boşa telaş yapmayın,yemlikte yem olduğu sürece kuş aç kalmaz.

7. Işıl KEGEÇ

çok sağolun bilgiler için tşk :)

8. Ezel ALBAYRAK

Rica Ederiz, Sağlıcakla kalın.

9. Işıl KEGEÇ

[ı]teşekkürler sizde :)[/ı]

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. akıllı yemlik montajı

,
  2. muhabbet kusu akilli yemlik