Karadeniz Pet

akıllı yemlik tavsiyesi

İbrahim AKSU

Paylaşımcı Üye
merhaba çiftahanem için akıllı yemlik almak istiyorum ancak daha önce hiç kullanmadım,internetten satılanlara baktım çeşitli fiyatlar söz konusu acaba hepsi standart boyutlarda değilmidir aradaki fiyat farkı nedendir ve bir çift muhabbet için bir adet yeterlimidir yoksa yine standart yemlikler gibi her kuşa bir yemlikmi konmalı bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olabilirmi, teşekkürler

ben aldım ama kullanamıyorum nedeni ise her kapıya uymaması. aslında kullanışlı bir ürün ama benim kapı ölçülerine küçük kaldı. sürgülü kapı kafeslerde kullanışlı. bide içeriye takacağın alan varsa öylede kullanabilirsin.

Bende kullanıyorum. Yeni aldım ve memnunum. Bende iki kapı var. Kapının tekini söküp akıllı yemliği oraya taktım. Tam yerine oturdu. İnternetten sipariş vermenize değmez. Kargosu kendisinden pahalıya gelir. İki çeşit akıllı yemlik var diye biliyorum. Tek hazneli ve çift haneli. 2,5 ile 10TL arası değişiyor fiyatları.

En güzeli kapıları ölçün biçin sonra gidip pet shop dan bakarak alın.

Bende kullanıyorum. Yeni aldım ve memnunum. Bende iki kapı var. Kapının tekini söküp akıllı yemliği oraya taktım. Tam yerine oturdu. İnternetten sipariş vermenize değmez. Kargosu kendisinden pahalıya gelir. İki çeşit akıllı yemlik var diye biliyorum. Tek hazneli ve çift haneli. 2,5 ile 10TL arası değişiyor fiyatları.

En güzeli kapıları ölçün biçin sonra gidip pet shop dan bakarak alın.

çifthanede kullanacağım ben, kapıları sökmek nasıl olur bilmiyorum ama zaten yuvalık için yandaki kapıları söktüm ben

Normal yemliklerin takıldığı yerlera akıllı yemlikler uymuyor maalesef.

1 adet 250 gr alıyor diye biliyorum, üretenden Allah razı olsun.

ben aldım bikaç gün takılı kaldı son çıkardım çünkü benim kız yemliğin içindeki yemlere ulaşamayınca (obur olduğundan)delirdi bende yemeleri yere dökerim ayağımla anne dedi bana :D bide üstünde uyudu akıllı yemliğin o yüzden çıkartmak zorunda kaldım

Yani bu akıllı yemlik sanıldığı kadar iyi bişey değil mi ? :)

Kuşuna ve sahibine göre değişen bir durum. Ben de kuşum da oldukça memnunuz. Yani en azından ben fazlası ile memnunum. İki de bir yemliği çıkarıp kabukları üfleme derdim yok. Kafesin dışına takabildiğim içinde kafes içerisinde yer kaplamıyor.

Bende çok memnunum şahsen :)

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında iyi de benimkiler de üzerinde uyuyor anlamadım gitti :)

Bir çift muhabbet.
Ama hep bir çift :(

Akıllı yemlik kullanıyorum bi problem yok memnunum.

Geri