petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

akıllı yemlik tavsiyesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İbrahim AKSU tarafından 27 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    merhaba çiftahanem için akıllı yemlik almak istiyorum ancak daha önce hiç kullanmadım,internetten satılanlara baktım çeşitli fiyatlar söz konusu acaba hepsi standart boyutlarda değilmidir aradaki fiyat farkı nedendir ve bir çift muhabbet için bir adet yeterlimidir yoksa yine standart yemlikler gibi her kuşa bir yemlikmi konmalı bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olabilirmi, teşekkürler

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    ben aldım ama kullanamıyorum nedeni ise her kapıya uymaması. aslında kullanışlı bir ürün ama benim kapı ölçülerine küçük kaldı. sürgülü kapı kafeslerde kullanışlı. bide içeriye takacağın alan varsa öylede kullanabilirsin.

3. Akif GÜZEN
    Gizli

Bende kullanıyorum. Yeni aldım ve memnunum. Bende iki kapı var. Kapının tekini söküp akıllı yemliği oraya taktım. Tam yerine oturdu. İnternetten sipariş vermenize değmez. Kargosu kendisinden pahalıya gelir. İki çeşit akıllı yemlik var diye biliyorum. Tek hazneli ve çift haneli. 2,5 ile 10TL arası değişiyor fiyatları.

En güzeli kapıları ölçün biçin sonra gidip pet shop dan bakarak alın.

4. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    çifthanede kullanacağım ben, kapıları sökmek nasıl olur bilmiyorum ama zaten yuvalık için yandaki kapıları söktüm ben

5. Akif GÜZEN
    Gizli

Normal yemliklerin takıldığı yerlera akıllı yemlikler uymuyor maalesef.

6. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    1 adet 250 gr alıyor diye biliyorum, üretenden Allah razı olsun.

7. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ben aldım bikaç gün takılı kaldı son çıkardım çünkü benim kız yemliğin içindeki yemlere ulaşamayınca (obur olduğundan)delirdi bende yemeleri yere dökerim ayağımla anne dedi bana :D bide üstünde uyudu akıllı yemliğin o yüzden çıkartmak zorunda kaldım

8. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yani bu akıllı yemlik sanıldığı kadar iyi bişey değil mi ? :)

9. Akif GÜZEN
    Gizli

Kuşuna ve sahibine göre değişen bir durum. Ben de kuşum da oldukça memnunuz. Yani en azından ben fazlası ile memnunum. İki de bir yemliği çıkarıp kabukları üfleme derdim yok. Kafesin dışına takabildiğim içinde kafes içerisinde yer kaplamıyor.

10. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Bende çok memnunum şahsen :)

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. Ahmet Atdag
    Gizli

Aslında iyi de benimkiler de üzerinde uyuyor anlamadım gitti :)

Bir çift muhabbet.
    Ama hep bir çift :(

12. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    ben cok memnunum hele yavru zamanı cok yararlı cok daha fazla yem alıyor tek parca olanlar daha faydalı bence

13. Akıllı yemlik kullanıyorum bi problem yok memnunum.

Sayfayı Paylaş