Karadeniz Pet

akilli yemlik

• Konbuyu başlatan Mustafa Türker
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa Türker

Guest
2 kapili kafese akilli yemlik takilir mi?nasil takilir

İçeri takabilirsin çok basit Eşortman ve benzeri eşyalarımıza taktığımız lastiklerle takıp sağlamlaştırabilirsin

Daralır içi. Kendi işin kolaylaşsın derken kuşa işkence olur.

Daha büyük kafes kullanıyor olabilirler ya da kafesleri dışarıdan takmaya uygun olabilir. Bana sorarsan yemi yemesi gereken kısmı yemlik kapısına denk gelecek şekilde iple filan sabitle dışarıdan.

o kadar dar degil akilli yemligin agzi.kafesin bir bolumunu kesebilir miyim acaba

Bende akıllı yemlik almıştım 3 hafta önce takmak için çok ugraşmıştım 2 kapılı kafesim benimde bir kapı yuvalık takılı diğeride kuşları dışarı çıkmak için o kapıyı iptal ettim bu sefer takıyorum yemlik düşüyor teller ince bende telleri koli bant ile kalınlaştırdım o şekilde takdım oldu sizde deneyin isterseniz daha rahat olur.

Bildiğim kadarıyla daha küçük akıllı yemlikler de var. Bulunmuyorsa zorlamaya gerek yok. Herkes akıllı yemlik kullanmıyor sonuçta. On tane kafesin yoksa yem temizlemenin çok sıkıntısı yok. Ya da kabuksuz yem al. Akıllı yemliğin işi bu zaten değil mi?

Bildiğim kadarıyla daha küçük akıllı yemlikler de var. Bulunmuyorsa zorlamaya gerek yok. Herkes akıllı yemlik kullanmıyor sonuçta. On tane kafesin yoksa yem temizlemenin çok sıkıntısı yok. Ya da kabuksuz yem al. Akıllı yemliğin işi bu zaten değil mi?

evet bu da karışık yemlerde sorun olur. hem yemin içinde saf kabuk olan nijer varsa ne yapıcaz ?

kafesin NORMAL YEMLİK GİRİŞİNİN OLDUĞU TARAFI kesmek daha iyi . ben öyle yapmıştım . şimdi çifthaneye geçicem bakalım orda nasıl bi yöntem yapmalıyım . kafes gelince bakar çözümü anlatırım :D

Geri